На Житомирщині захворюваність на грип залишається на рівні попереднього тижня, ковідом хворіють менше

На Житомирщині захворюваність на грип залишається на рівні попереднього тижня, ковідом хворіють менше

У Житомирській області, як і в цілому по Україні, триває епідемічний сезон з ГРВІ/грипу, в тому числі COVID-19.

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України», за звітний 45 тиждень епідсезону 2023/2024  показник захворюваності на грип та ГРВІ знаходиться практично на рівні попереднього тижня - 590,5 на 100 тисяч населення. 

Захворюваність  ГРВІ реєструється по всій території області. У звітному тижні рівні захворюваності, що перевищують середньообласний показник (656,9 на 100 тис. населення), як і раніше, залишаються в Бердичівському (669,9 на 100 тис. населення) районі.

Серед захворілих на грип та ГРВІ 57% складають діти до 17 років. Захворюваність у різних вікових категоріях дитячого населення розподілена майже рівномірно.

Відео дня

Показник  госпіталізованих осіб з діагнозом ГРВІ становить 3% від загальної кількості захворілих.

У порівнянні з минулим тижнем на 8% зменшилася кількість нових випадків захворювання на COVID-19. В загальній структурі захворюваності ГРВІ на випадки COVID-19 припадає 6%.

З початку епідсезону зареєстровано 5 летальних випадків від COVID-19 (4 випадки у людей старших 65р. і 1 випадок у людини 50р.). В тому числі, 1 випадок зареєстровано за звітний тиждень.

Щеплено проти грипу 2065 осіб, в т.ч. 210 осіб з групи медичного ризику та 1465 осіб з групи епідемічного ризику.

За звітний тиждень  вірусологічною лабораторією проведено 73 ПЛР-дослідження для підтвердження діагнозу COVID-19, виявлено 35 позитивних результати (48%), і 30 ПЛР-досліджень на грип – позитивних результатів 0.

За інформацією ДУ "ЦГЗ МОЗ України", згідно аналізу епідситуації по Україні за рівнями епідемічної активності захворюваності на ГРВІ показники по Житомирській області поряд з 3 регіонами відповідають низькому рівню. 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up