На Житомирщині "свинячий грип" виявили у 31 хворого, шестеро людей померли

На Житомирщині "свинячий грип" виявили у 31 хворого, шестеро людей померли

Протягом  останніх 2-х тижнів в області відмічається зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Як повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України, на третьому тижні року  в області за медичною допомогою  звернулось 6228 осіб, що на  30,6%  більше ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник 510.1 на 100 тис. населення, на 11% нижче епідемічного порогу.    

Зростання захворюваності відбулося по всіх вікових групах: як серед дітей, так і серед  дорослих. Захворіло 3809 дітей, що на 27,6 хворих дітей більше ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 61,2% від всіх захворілих. Найвищі показники захворюваності серед дітей до 4-х років – 2350,4 на 100 тис. дітей даної вікової групи. Госпіталізовано 283 хворих, в тому числі 203 дітей – 71,7% від госпіталізованих.

У місті Житомирі захворіло 1775 людей, що на 53% більше, ніж за попередній тиждень. Серед хворих 1172 дитини – 66% від захворілих. Госпіталізовано 94 хворих, в т.ч. 76 дітей. 

Відео дня

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводить вірусологічні дослідження тяжких хворих на договірній основі за направленням лікуючого лікаря. Протягом останніх 4-х тижнів в області обстежено 75 таких хворих, із них в 31 випадку лабораторно підтверджено грип - у мазках із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний. 6 хворих померли, в тому числі 5 в м.Житомирі та 1 в Коростишівському районі.  Хворі звернулись за меддопомогою в дуже тяжкому стані. Проти грипу не щеплювались.

В області  проти грипу щеплено 2949 осіб з  груп ризику, в тому числі за останній тиждень 324 особи. Найбільша  кількість щеплених в м. Житомирі – 827 осіб, м. Бердичеві – 242, Коростишівському р-ні – 231, Новоград-Волинському - 192 особи. Жодної людини не щеплено в Коростенському та Ружинському районах.

Серед груп ризику найбільше щеплено медичних працівників – 955 чол., 402 особи з хронічними захворюваннями, 282 дітей до 5 років, та 153 особи, що перебувають у закладах тривалого догляду. Дуже мало щеплено вагітних – лише 17 осіб.

Нагадуємо! При виникненні перших ознак захворювання – не займайтесь самолікуванням а викликайте лікаря.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (21)
  • Natalia Yagich
    Срочно розтрелюйте свиней
  • Сергей Скульский
    Отвлекающий маневр...
  • Виктория Авраменко
    А хто ж ці віруси запускає?вже зовсім подуріли....аптек більше стає аніж людей...
  • Ирина Прокопенко
    Як викликати? Він же додому не приходить?! Що робити?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:30 Діалог влади та бізнесу. «Бізнесу про основні аспекти цивільного захисту». ВІДЕО play_circle_filled 16:00 Україна повернула з полону ще одну групу Захисників photo_camera 15:40 У Бердичеві під колесами авто травмувався пішохід - постраждалий в реанімації 15:40 Екстрена допомога захисникам та їхнім сім'ям: на Житомирщині стартував проєкт «СОВА» play_circle_filled Від читача 13:26 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 15:22 Як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі - поради батькам 15:00 Настоятеля Парафії святого Йоана з Дуклі отця Бернарда відзначили за духовну і просвітницьку працю 14:41 Фіктивна інвалідність за 5 тис. доларів: викрито двох ділків, які допомагали ухилянтам уникнути мобілізації photo_camera 14:21 Швидка реакція поліції охорони: у Житомирі затримано зловмисника, який пошкодив вікно магазину 14:00 На Житомирщині пройшли санітарну перевірку лише три водойми 12:41 До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» 12:22 Онкопатології передміхурової залози, нирок та сечового міхура  - найчастіша причина звернень до урологів Житомирського онкодиспансеру 12:00 Нарахування і виплата соцдопомоги — Пенсійним. Порядок оформлення виплат для мешканців — без змін 11:40 Роман Коберник: Герой без зброї, що тримає свій стрій 11:21 Віталій Бунечко: Продовжуємо підтримувати наших захисників. Допомагаємо військовим — наближаємо Перемогу! 11:00 На Коростенщині втопився 4-річний хлопчик 10:39 На щиті повернувся Захисник Дмитро Матвійчук 10:20 Оголошення про оренду житла може виявитися шахрайською схемою - будьте обережні 10:00 25-річній житомирянці та її співучасникам, яких вона залучила до наркобізнесу,  повідомлено про підозру 09:39 Оперативна інформація станом на 08:00 04.07.2025 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up