На Житомирщині підтверджено 888 нових випадків коронавірусу

На Житомирщині підтверджено 888 нових випадків коронавірусу

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 52 854 підтверджених випадки COVID-19.

Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 04.03.2021 (за минулу добу – 3 березня) зареєстровано 888 нових лабораторно підтверджених випадків. 

 Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –52854

Померло (всього) –862

За добу надійшло повідомлення на підозру –888

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –54785

Всього одужало –44948

Активні хворі –7044

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –1716

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –159247

Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 2046

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –211615

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 03 березня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2596 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 2301, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 909 хворими на COVID-19 та 204 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (40,41% від загальної кількості ліжок);

кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 114, з яких зайнято хворим на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Довідку про наявність або відсутність приватизованого житла тепер можна замовити онлайн 12:20 Розпочато набір кандидатур на вступ до Клубу Амбасадорів Житомирщини 12:00 Пожежі в екосистемах знищили 2 господарчі споруди photo_camera 11:39 У Житомирі триває комплексне прибирання міста після зимового періоду photo_camera Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 11:19 Власнику теплопостачальної компанії повідомлено про підозру у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 11:00 День лялькаря з прем’єрою: у Житомирі покажуть рок-мюзикл «Кошеня Шм’як» photo_camera 10:41 «Весняна соціальна допомога» коштувала житомирянці 20 тис. грн 10:22 У Житомирі ремонтують аварійні ділянки доріг photo_camera 10:00 В Андрушівці під час пожежі в гаражі загинула жінка photo_camera 09:41 154 ворожих БпЛА ліквідували сили ППО протягом ночі 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 17.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 березня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:55 Уряд ухвалив рішення розширити програму «Енергопідтримка ФОП» та продовжити термін подання заяв 17:29 На автодорозі Київ — Чоп за перевищення швидкості зупинили BMW: водій був нетверезий 17:01 Розпочато прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України імені Пилипа Орлика 16:39 У Житомирі підписали другий тристоронній договір про наставництво 16:20 Аграрії Житомирщини розпочали проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2026 року 16:10 У Житомирі відбудеться зустріч з режисером Артемом Рижиковим та перегляд українського повнометражного документального фільму «Простий солдат» 16:05 До уваги отримувачів державних соціальних допомог: розпочався прийом заяв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up