На Житомирщині діагностовано 20 нових випадків COVID-19: загалом 693 інфікування на 29 травня

На Житомирщині діагностовано 20 нових випадків  COVID-19: загалом  693 інфікування на 29 травня

За минулу добу коронавірусну хворобу COVID-19 діагностовано у 20 жителів Житомирської області. Найбільше  - 11 випадків зафіксовано у Житомирі.

Усього від початку пандемії на Житомирщині вже інфікувалося небезпечним вірусом 693 жителі, - інформує обласна рада.

Оперативну інформацію про ситуацію в області із захворюванням на COVID-19 станом на 9 годину 29 травня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляють в установі, лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19 зафіксовано:

  • м. Житомир – 230, з яких 11 нових випадків;
  • Коростенський – 104, з яких 1 новий випадок;
  • Бердичівський – 103;
  • Малинський – 38;
  • Любарський – 40;
  • Житомирський – 56, з яких 5 нових випадків;
  • Андрушівський – 24, з яких 1 новий випадок;
  • Коростишівський – 25;
  • Новоград-Волинський – 12;
  • Черняхівський – 11;
  • Олевський – 7;
  • Радомишльський – 10;
  • Ружинський – 6;
  • Хорошівський – 4;
  • Баранівський – 4;
  • Чуднівський – 5, з яких 2 нових випадки;
  • Романівський – 3;
  • Овруцький – 2;
  • Пулинський – 2;
  • Лугинський – 1;
  • Народицький – 1;
  • Попільнянський – 2.

Усього одужало від коронавірусу  413 пацієнти, з яких 21 – впродовж останньої доби. Найбільше випадків одужання зафіксовано у Бердичівському районі – 10.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 14 пацієнтів.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 24 повідомлення про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 198 досліджень, з яких 21 позитивне, у тому числі 20  нових випадків.

Усього з початку пандемії проведено 7 тис. 87 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Елена Казакова-Прокопчук
    Больше чем во время карантина, то ли ещё будет
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:20 Увага! З 18-ї години у Житомирській області вводяться графіки відключень електроенергії! 16:00 Лише через два роки і майже два місяці на щиті повернувся Герой — Віталій Сорока 15:40 Житомирська область посіла ІІ місце за підсумками діяльності регіональних відділень НОК за 2025 рік 15:19 Вогнеборці показали кадри випаленої пожежами Житомирщини photo_camera Від читача 11:17 Критичне мислення 15:00 Житомирські поліцейські затримали організатора «пішого туру» для нелегальної міграції 14:40 Неподалік Житомира в ДТП загинув пасажир мотоцикла: водій був нетверезий 14:20 Протидія домашньому насильству: куди звертатися по допомогу та підтримку 14:00 Увага! В Україну йде похолодання, опади у вигляді дощу і мокрого снігу, можливі заморозки! 12:39 Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Житомирській області знижується 12:20 Ремонт державних доріг Житомирщини: за березень ліквідовано близько 100 тис. м² вибоїн, де очікувати ремонт найближчим часом 12:00 Всесвітній день фізичної активності: Рухайся. Живи. Будь здоровим 11:31 У Житомирі в квартирі на Офіцерській пролунав вибух 11:21 На Житомирщині відбувся районний етап змагань з масового футболу 11:00 Гороскоп на тиждень 6 - 12 квітня 10:41 У Житомирі патрульні виявили у перехожого наркотичні речовини 10:19 У Житомирі напредодні поминальних днів побільшає рейсів до міського кладовища 10:00 У Бердичівському районі на пожежі постраждали двоє людей photo_camera 09:41 Вночі ППО України ліквідувала 114 з 141 ворожого безпілотника 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 06.04.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up