На Житомирщині - антирекорд: за добу зафіксовано 43 нові випадки COVID-19

На Житомирщині - антирекорд: за добу зафіксовано 43 нові випадки COVID-19

За минулу добу в Житомирській області виявлено 43 нові випадки захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями.

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 807 жителів області, -  інформує пресслужба обласної ради.

Оперативну інформацію 30 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Випадки інфікування COVID-19 зафіксовано:

  • м. Житомир – 624, з яких 24 нові випадки;
  • Житомирський – 220, з них 4 нові випадки;
  • Коростенський – 166, з них 2 нові випадки;
  • Любарський – 137;
  • Бердичівський – 153, з них 6 нових випадків;
  • Малинський – 67;
  • Черняхівський – 67, з них 2 нові випадки;
  • Коростишівський – 55;
  • Андрушівський – 46;
  • Новоград-Волинський – 53, з них 1 новий випадок;
  • Чуднівський – 35;
  • Лугинський – 24;
  • Романівський – 28, з них 3 нові випадки;
  • Радомишльський – 23;
  • Попільнянський – 21;
  • Пулинський – 21;
  • Олевський – 16;
  • Баранівський – 13;
  • Ружинський – 12;
  • Овруцький – 8;
  • Хорошівський – 8, з них 1 новий випадок;
  • Народицький – 6;
  • Ємільчинський – 3;
  • Брусилівський – 1.

Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 447 пацієнтів, у 16-ти з яких вірус не виявлено минулої доби.

Випадки одужання впродовж доби зафіксовано:

  • Житомир – 9;
  • Житомирський – 4;
  • Коростенський – 2;
  • Чуднівський – 1.

Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померло 37 пацієнтів, один з яких упродовж минулої доби.

До лабораторного центру за добу надійшло 50 повідомлень про підозру, водночас фахівцями лабораторії було проведено 216 досліджень, у 43-х з них виявлено вірус.

Усього з початку року лабораторним центром проведено понад 20 тис. 385 досліджень на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 На Житомирщині поліцейські передали вантажні автомобілі на потреби Сил оборони України 16:42 Житель Романівської громади під час сварки убив товариша ломом 16:40 Екологи нарахували понад 73 млн грн збитків від пожежі, спричиненої ворожою атакою на заповідник «Древлянський» 16:20 У Малині при зіткненні автівки і скутера постраждала пасажирка двоколісника Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 16:00 Тримання під вартою за умови невнесення 10 млн застави – обрано запобіжний захід співучаснику незаконного видобування піску на Житомирщині photo_camera 15:39 У Житомирі розпочав роботу ще один Центр підтримки ветеранів 15:21 Житомирщина презентувала інвестиційний потенціал на Ukraine Recovery Conference 2026 у Гданську 15:00 У Житомирі ювенальні поліцейські задокументували два випадки продажу слабоалкогольних напоїв неповнолітнім 14:41 Завтра в Україні очікуються короткочасні дощі та грози - прогноз погоди 14:21 Представник поліції Житомирщини став призером Чемпіонату України з пара пауерліфтингу 14:00 У Житомирі готують виставку «Острозька реліквія», присвячену унікальній пам’ятці української духовної спадщини 12:39 #ШахрайГудбай: Підроблені сертифікати відповідності для авто — поширена схема шахрайства 12:21 Що потрібно знати мандрівникам у відпустці, щоб не заразитися 11:40 Навіки в строю, назавжди шериф: на Житомирщині відкрили меморіальну дошку полеглому на війні поліцейському photo_camera 11:21 Ветерани та їхні родини на Житомирщині можуть безоплатно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію 11:00 Житомирська політехніка утримує лідерство в регіоні та впевнено піднімається у рейтингу «Топ-200 Україна 2026» 11:00 На Коростенщині в кар'єрі втопився чоловік 10:40 Модульне укриття для дитячого садочка неналежної якості за 3,4 млн грн: ювенальні прокурори повідомили про підозру 4 особам photo_camera 10:23 95-та окрема десантно-штурмова Поліська бригада відкрила у Житомирі соціальний простір для військових та їхніх родин photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up