На Житомирщині - 695 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

На Житомирщині -  695 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 53 549 підтверджених випадків COVID-19.

Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 05.03.2021 (за минулу добу – 4 березня) зареєстровано 695 нових лабораторно підтверджених випадків. 

 Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –53549

Померло (всього) –867

За добу надійшло повідомлення на підозру –744

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –55529

Всього одужало –45163

Активні хворі –7519

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –1347

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –160594

Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 860

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –212475

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 04 березня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2596 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 2305, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 984 хворими на COVID-19 та 184 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (42,44% від загальної кількості ліжок);

кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 114, з яких зайнято хворим на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

​​​​​Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Наташа Крисан
    Коли хворієш на ГРВ і здати тест на covid_19, який результат?!! За кордоном наші результат на covid_19 не беруть до уваги.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 До 2 років ув’язнення засуджено жителя Коростенського району за систематичні знущання з власної матері 12:20 Чотири пожежі сухої рослинності загальною площею 3,82 га ліквідували вчора вогнеборці Житомирщини 12:00 Телефонна ветеранська лінія за два роки роботи опрацювала понад 9 тисяч звернень 11:41 Смертельна ДТП на "Варшавці": автівка збила велосипедиста Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 11:20 На Бердичівщині судитимуть директорку фермерського господарства, через недбалість якої загинув працівник 11:00 «Для них не знайшлося місця?» На Житомирщині маршрутки двічі проїхали повз військових: люди вимагають покарати винних 10:39 Мінкульт підвищить зарплату працівників культури на 70% з наступного року 10:19 Сьогодні в Житомирі можливі технічні увімкнення короткочасних сигналів повітряної тривоги окремих сирен 10:00 Підпал релейної шафи: до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено двох жителів Бердичівського району 09:39 Вночі сили ППО збили 5 ракет і 115 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 17.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції, заборони і погода у Житомирі 17:52 «Опора для Героїв»: підтримка, яка завжди поруч 17:00 Сезон кавунів: чим корисна ця ягода та як запобігти отруєнню 16:38 В Україну повернули 501 тіло загиблих військовослужбовців 16:21 Підтримка молодіжних проєктів Житомирщини на суму більше 2.7 млн грн. Указ Президента 16:00 На Любарщині однорічний хлопчик отримав травми під час поїздки на мототракторі 15:39 Лише через рік і три місяці на щиті повернувся у рідний Житомир Герой Олександр Суманєєв 15:20 У Житомирі збережеться висока температура з періодичними дощами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up