На Житомирщині - 118 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

На Житомирщині - 118 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 4774 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 18.09.2020 (за минулу добу – 17 вересня) зареєстровано 118 нових лабораторно підтверджених випадків. 

Всього випадків (з наростаючим підсумком) –  4774.

Одужало всього – 2379.

 Померло всього – 89.

 За добу надійшло повідомлення про підозру – 118.

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 6317.

Всього проведено ПЛР- тестувань за добу –  501

Всього проведено ПЛР – тестувань (з наростаючим підсумком) – 37556

Всього проведено ІФА- тестувань за добу –  1084

Всього проведено ІФА- тестувань (з наростаючим підсумком) – 50413

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 17 вересня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у закладах охорони здоров’я першої хвилі – всього ліжок 1060; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 268 зайнято хворими на COVID-19 (25,3% від загальної кількості ліжок);

 

у закладах охорони здоров’я другої хвилі – всього ліжок 543; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Олег
    Бляха муха. Хоть би десь була інформація про місце де здати аналізи на ковід у Житомирі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
01:00 З Новим 2026 роком! 14:52 Дорожники долають наслідки негоди у посиленому режимі: на дорогах працює близько 50-ти одиниць снігоприбиральної техніки photo_camera 14:00 Як не переїсти на свята 14:00 «Світло мого Різдва» — 25 голосів зимових свят photo_camera Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 13:00 Упродовж доби рятувальники п’ять разів надавали допомогу водіям транспортних засобів, які потребували її через негоду photo_camera 12:40 За фактом катування неповнолітньої у психлікарні розпочато кримінальне провадження 12:34 Віталій Бунечко: Розширене засідання Уряду. Результати роботи за підсумками 2025 року 12:00 Мобільні застосунки для психологічної підтримки ветеранів і ветеранок 11:34 На Житомирщині відкрили одинадцятий «прозорий» поліцейський офіс 11:01 Збільшення прожиткового мінімуму: що зміниться для українців у 2026 році 10:39 Обласний центр крові отримав новий автомобіль для виїзних донацій 10:17 Лише через рік і два місяці до рідного Житомира на щиті повернувся Герой — Сергій Мацюк 10:00 Графіки відключення електрики на середу, 31 грудня 09:40 У ніч на 31 грудня Сили оборони збили 101 ворожий БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 31.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 31 грудня: яке сьогодні свято, все про цей день, прикмети, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up