На "червоній" Житомирщині - найменше щеплень за добу - 128

На "червоній" Житомирщині - найменше щеплень за добу - 128

В Україні за минулу добу 11 березня майже 9 тисяч людей отримали першу дозу вакцини проти COVID-19.

В Україні за 11 березня перше з двох щеплень проти коронавірусу зробили 8 859 людям. Загалом від початку кампанії з вакцинації першу дозу препарату отримали 38 237 людей.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

За 11 березня зробили на 2 961 щеплення більше, ніж напередодні. Вакцинацію здійснювали 162 мобільні бригади.

Найбільше щеплень за добу зробили в Київській області — 950. Також серед лідерів Дніпропетровська (800) та Донецька (610) області.

Найменше за добу щепили в Чернігівській (80) та Житомирській (128) областях. Донедавна Закарпаття було серед регіонів, де робили найменше вакцин. 

Загалом найбільше вакцинували в Донецькій області — там щеплення зробили 4 114 людям. А найменше — у Чернігівській області (626).

​​​​Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up