Рівень в 60 госпіталізацій на 100 тис. населення перевищено в 14 регіонах України, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.
Міністерство охорони здоров'я України 21 березня оновив карантинне зонування. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я 21 березня.
Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська та Чернівецька області відносяться до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська - до «помаранчевого». Решта регіонів відносяться до «жовтого» рівня.
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що якщо 50-70% всіх областей України виявляться в «червоній» зоні, у всій країні введуть новий локдаун.
За його словами, на сьогоднішній день серед регіонів, які можуть потрапити в «червону» зону епіднебезпеки, знаходяться Вінницька область, а також Київ.
Мер Львова ввів з 19 по 28 березня в місті посилений карантин.
З 00:00 20 березня по 9 квітня Київ вводить суворі карантинні обмеження. Про це заявив мер Віталій Кличко.
У Харкові з 22 березня школярі підуть на канікули.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер