Корисна для мозку, зору та шкіри: названо 7 чудо-переваг чорниці

Корисна для мозку, зору та шкіри: названо 7 чудо-переваг чорниці

Доведено, що ці ягоди мають антиоксидантні властивості.

 

Чорниця - це потужна ягода з вражаючими перевагами для здоров'я: від підтримки здоров'я серця і мозку до захисного впливу на шкіру і зір. Вона також містить поживні речовини, такі як клітковина, вітамін С і марганець, пише health.com.

Чорниці - 7 головних переваг

Має антиоксидантні властивості. Було доведено, що антиоксиданти в чорниці стримують запалення і зменшують окислювальний стрес.

Покращує здоров'я серця. Чорниця захищає від закупорки артерій - стану, який збільшує ризик серцевого нападу та інсульту.

Відео дня

Покращує функцію мозку. Дослідники вивчили зв'язок між чорницею і когнітивними здібностями. Огляд показав, що чорниця покращує пам'ять та психомоторні функції в літніх здорових людей і дорослих із легкими когнітивними порушеннями.

Допомагає у відновленні м'язів. В одному огляді зазначається, що чорниця відіграє роль у поліпшенні відновлення сили та поліпшенні м'язової функції.

Може підтримувати зір. Чорниці корисні для зору, оскільки містять антоціани. Антоціани чинять захисну дію на зір і здоров'я очей.

Може бути корисною для травлення. Чорниці містять клітковину, яка допомагає вам почуватися ситими і контролювати свою вагу.

Захищає шкіру. Антиоксиданти в ягодах сприяють кращій реакції шкіри на будь-які фактори довкілля, що чинять негативний вплив.

Джерело: УНІАН

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up