Коли житомиряни можуть викликати швидку допомогу

Коли житомиряни можуть викликати швидку допомогу

А коли потрібно звертатися до сімейного лікаря.

Ви можете викликати швидку, якщо має місце раптове різке погіршення стану здоров’я, пов’язане з:

Звертайтесь за телефоном 103.

Невідкладна медична допомога надається бригадами медичних працівників комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради:

Швидка допомога НЕ викликається, якщо у пацієнта:

У разі наявних таких симптомів, дзвонити потрібно обраному сімейному лікарю/педіатру, з яким укладена декларація.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (13)
  • Лариса Марчук
    Це що такий прикол ? Граєте в гру "Виживання чи вимирання" ?
  • Олександр
    Це, що, придумали власники ритуальних установ?
  • виктор
    это что после 20-00.....уже и в  ДТП попасть не возможно???а в выходные или праздники после 12-00 уже и травмироваться не возможно????
  • Наталия Белоцкая
    А ничего что у ребенка может быть температура 39, 40 не сколько дней ночью, когда простуда или зубы в младенца, и что потом будут говорить почему скорую не вызываете! А ребёнок будет гореть! Вот вам и ЄВРОПА!
    ПРЕЗЕНТ НАШ ОЧЕНЬ ХОРОШИЕ ЗАКОНЫ СДЕЛАЛ! БЛАГОДАРИТЬ НЕЗАЧЕМ ЕГО!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Житомирводоканал розповів про основні роботи на водогоні та мережах водовідведення Житомира станом на 2 березня 17:27 Бухгалтерку, яка розтратила понад 770 тис. грн медичного закладу, засуджено до 5 років позбавлення волі 17:00 Житомиряни — серед лідерів Кубка України з триатлону (акватлону) 16:37 Під час сварки на ринку жінка з ножем кинулася на знайомого — чоловіка поранено Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:21 1 березня 1918 року у Житомирі прийнято закон про валюту УНР, що отримала назву "гривня" 16:00 388 команд за два тижні до дедлайну: в Україні стартує перший сезон всеукраїнських студентських ліг 15:41 Шукаєте роботу? Тоді вам в Житомирський обласний центр зайнятості 15:31 Житомир попрощався з Героїнею, Захисницею України Марією Бігун (Леут) 15:20 Перший весняний тиждень буде у Житомирі теплим, переважно без опадів 15:00 Працівники водоканалу здійснюють заміну аварійної магістральної труби на Польовій photo_camera 14:40 У Житомирі судитимуть екстрадованого з Німеччини іноземця, який разом із напарником скоїв розбійний напад на інкасаторів 14:20 Ощадбанк відкрив перші спеціальні рахунки для нових «дитячих» виплат 14:00 Державна програма підтримки ВПО: Житлова субсидія, і субсидія на оренду житла 12:39 У Черняхові горів приватний будинок photo_camera 12:20 Директору КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Ігорю Кухаруку вручили годинник міського голови 12:00 Чоловіку, який у селі Ліщин напав з ножем на сплячого чоловіка, повідомлено про підозру та взято під варту 11:41 Продуктова інфляція в Україні та Житомирській області: чому ціни зростають і як це відчувають житомиряни photo_camera 11:20 У Житомирі чоловік розгулював із стартовим пістолетом: порушника притягнули до відповідальності 11:00 Гороскоп на 2–8 березня 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up