Спецтема: карантин

Грип відступає: у Житомирі епідпоріг не перевищено

Грип відступає: у Житомирі епідпоріг не перевищено

Протягом 3-х тижнів лютого в області відмічається поступове зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. 

На останньому  тижні  за медичною допомогою  звернулось 7595  чол, що на  10% менше, ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник  622.1 на 100 тис. населення, на 8% продовжує перевищувати епідемічний поріг.  Епідемічний поріг залишається перевищеним на 9 адміністративних територіях області.  Найвищі показники захворюваності зареєстровані в м. Коростені, Житомирському, Баранівському, Попільнянському, Новоград-Волинському та Любарському районах.

Зниження  захворюваності відбулося по всіх вікових група, як серед дітей, так і серед дорослих. Захворіло 4470 дітей, що на 7,6% хворих дітей менше, ніж за попередній тиждень.  Питома вага хворих дітей становить 59% від всіх захворілих. Найвищий показник захворюваності серед дітей до 4-х років – 2309.0  на 100 тис. дітей даної вікової  групи. Госпіталізовано 347 хворих, в тому числі 254 дитини – 73,2% від госпіталізованих.

В м. Житомирі захворюваність грипом та ГРВІ також знизилась. Зареєстровано 1915 випадків захворювання ( інт. .пок. 725.4 на 100 тис. населення), що на 9% менше, ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Показник захворюваності не перевищує пороговий рівень.

Захворюваність  дитячого населення знизилась на 7,5%.  Всього на грип та ГРВІ  захворіло 1175 дітей – 61,3% від всіх захворілих.  Серед дитячого населення найбільш часто хворіють діти до 4-х років.

Захворюваність дорослих в порівнянні з минулим тижнем знизилась на 22,5%. Так захворіло 740 дорослих проти 955 захворілих минулого тижня. Госпіталізовано за тиждень 102 хворих, з них 74 дітей.     

Вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено, що в переважній більшості випадків захворювання на грип в області були викликані вірусом грипу А (H1N1) пандемічний.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up