Допоможіть врятувати життя Дмитрика!

Допоможіть врятувати життя Дмитрика!

Учень Олексіївського ліцею Дмитро Федченко захворів на хворобу, яка трапляється раз на мільйон людей - гемолітико-уремічний синдром.

Хвороба вразила всі внутрішні органи дитини, особливий удар припав на нирки. З січня 2019 року хлопчик знаходився в реанімації Харківської обласної дитячої лікарні, але, на жаль, 22 квітня батькам повідомили, що стан значно погіршився, і тому Дмитрика терміново потрібно перевезти  до лікарні в м. Київ.

Сьогодні, 24 квітня, на реанімобілі хлопчика завезли в клініку "Охматдит", де будуть намагатися стабілізувати стан дитини, щоб врешті з'явилася можливість зробити таку потрібну операцію з пересадки нирки (операцію проводитимуть у лікарні в Білорусі).

На лікування хлопчика потрібні значні кошти. Батьки звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти дитині боротися за життя.

Картка Приватбанку 5168 7422 3309 3453 (батько Федченко Віталій Віталійович).

 

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (6)
  • Марк

  • Denis Yavorskij

    Видужуй скоріше
  • Marina Simonenko

    Выздоравливай!!!
  • Helena Okowyta

Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up