Доглянуті п’яти та акуратний педикюр до літа: всі таємниці

Доглянуті п’яти та акуратний педикюр до літа: всі таємниці

Сезон гладіаторських і рибальських сандалій на підході. Все це надихає доглядати за ступнями з подвоєною ретельністю. Який педикюр робити і який догляд застосовувати, щоб ступні були ідеальними якомога довше – розповідають «Vogue.ua».

Класичний чи апаратний?

Ліпше вибирати «сухий» апаратний педикюр – за такого способу чищення забирають тільки справді зайве. «Живої» частини шкіри не зачіпають. У фрези – невелика площа, і на відміну від великої терки, яку використовують для вологої шкіри в разі класичного педикюру, нею можна точніше працювати зі згрубілими зонами – тільки там, де це потрібно. У тих, хто звик до класичного педикюру, коли ступні попередньо розпарюють, а потім шліфують спеціальною пилкою, спочатку виникатиме відчуття «невиконаної» процедури: не буде відчуття м’якості й абсолютної гладкості стоп. Але згодом це минає – приблизно за пів року ноги набувають ідеального стану.

Треба мати на увазі, що в класичному педикюрі, коли майстер шліфує до «дитячих п’ят», шкіра знову починає грубіти приблизно за тиждень. У разі апаратного такого не відбувається. Стан шкіри вирівнюється і є стабільно добрим.

На відпочинку

Щоб продовжити життя покриттю, яке часто псується від контакту з рінню й тривалих запливів у басейні, треба попросити майстра нанести щільний шар суперглянсового «топу». Він працює як лак на меблях: захищає колір від блякнення, не дає йому потьмяніти, тримається довше.

Відео дня

Шкіра на п’ятках і пальцях від контакту з водою й піском стає сухішою, а ступні набувають недоглянутого вигляду. У цьому разі треба взяти із собою зволожувальний крем для ступень – або пакетики-саше з одноразовими зволожувальними масками для ніг. Вони на вигляд як текстильні шкарпеточки, просочені зволожувальним кремом. За кілька хвилин допомагають освіжити педикюр. У перервах між відвідинами салону – вони незамінні, так само як і маска з ефектом зволоження для обличчя між відвідинами косметолога.

Добре працюють роликові пилки й ніжні невеликі пилочки. Головне правило – використовувати їх на сухій шкірі, щоб не поранитися й не зняти зайвого.

У місті

У спеку взуття натирає сильніше. Часто – через тертя об вологу шкіру. Є кілька способів запобігти проблемі. Один з них — профілактичні олівці від натирання. Треба просто нанести засіб на потенційно вразливі місця.

Ще один спосіб – використовувати засоби з тальком, що абсорбує вологу. До складу спреїв з тальком часто входять антибактеріальні компоненти, наприклад: триклозан, олія чайного дерева, що влітку теж важливо. Тим, хто страждає від натирань, мозолів, неприємних відчуттів, коли носить взуття на високих підборах, можна дати тільки одну пораду – не носити таке взуття. Інших таємниць тут немає.

Проти набряклості

Після дня на підборах або просто виснажливої спеки добре працює прохолодна ванночка із сіллю. Можна крапнути трохи ментолу, щоб отримати аромат свіжості й ефект прохолоди. Після неї добре полежати, умістивши ноги на рівні, вищому за голову.

Запобігти набряклості допомагають компресійні панчохи. Важливо вдягати їх, як зазначено в інструкції – із самого ранку, лежачи в ліжку. Є піни для рук і для ніг об’ємом 30 мл, які зручно брати із собою й використовувати за потреби. 

Проти набряків чудово допомагає лімфодренажний масаж ніг – рідко хто знає, але майже в будь-якому салоні цю послугу можна пройти окремо.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 Житомир формує профтехосвіту: три коледжі — нові можливості для молоді 17:29 Увага водіям! На ряді автомобільних доріг Житомирщини введено тепловий режим 16:38 З 1 липня в Житомирській обласній лікарні можна проводити процедуру плазмаферезу 16:21 "Книжкова площа" в Житомирі: приєднуйся до всеукраїнського книгообміну Від читача 17:48 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 16:15 Фахівці виявили 2 точки перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згорання в Березині і 5 точок - в Житомирі 16:00 25-річна організаторка і неповнолітні учасники - у Житомирі викрили міжрегіональний канал поширення психотропів photo_camera 15:53 Унаслідок вибухів біля Березини пошкоджено будівлю Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука photo_camera 15:42 У Житомирі стартував проєкт «Розробка цифрових муніципальних сервісів для демобілізованих ветеранів в Україні». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 15:30 Для мешканців села Березина розгорнуто штаб гуманітарної допомоги 15:22 Триває ліквідація надзвичайної ситуації в Березині - рятувальники показали наслідки вибухів photo_camera 15:00 Короткочасні дощі і спека - погода найближчих днів 14:39 Прокуратура довела вину уродженця Донеччини, який виправдовував  збройну агресію рф 14:20 СБУ та ДБР затримали на Херсонщині охоронця російської в’язниці, який переховувався від правосуддя 14:00 Захисникам від Житомирської громади відправили обладнання на 611 тис грн 12:41 Спеціалісти Держпродспоживслужби Житомирщини допомогли споживачу повернути 5800 гривень за неякісний товар 12:20 Фахівці Екоінспекції працюють на місці надзвичайної ситуації в Глибочицькій громаді photo_camera 12:00 У Житомирі стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — готуватимуть до іспиту і не тільки 11:40 Житомирщина в скорботі: в бою з російськими окупантами загинув поліцейський Віталій Боряченко 11:20 Кількість постраждалих зросла до 82 осіб: Віталій Бунечко - про стан ліквідації наслідків вибуху в селі Березина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up