До кінця року в Житомирі завершать реконструкцію обласного онкодиспансеру

До кінця року в Житомирі завершать реконструкцію обласного онкодиспансеру

Сьогодні, 7 квітня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела онлайн-брифінг щодо реконструкції КУ «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Повідомляє пресслужба ОДА.

Наталія Остапченко зазначила, що цього року медичну установу включено до переліку об’єктів Програми Президента України «Велике будівництво», тому реконструкцію цього об’єкту планується завершити до кінця 2021 року.

Як повідомила перша заступниця голови ОДА, за весь час будівництва обсяг фінансування складає 94 мільйони гривень. Залишок кошторисної вартості станом на початок 2021 року складає 40,2 мільйони гривень, з яких із Державного фонду регіонального розвитку передбачено 36,2 мільйони гривень та 4 мільйони гривень – із обласного бюджету.

«Ми підходимо до проєкту реконструкції обласного онкодиспансеру комплексно, тому разом із реконструкцією здійснюється підготовка до встановлення сучасного лінійного прискорювача, який дозволить надавати променеву терапію онкохворим», — зазначила Наталія Остапченко.

Також перша заступниця голови облдержадміністрації наголосила, що цього року планується виконати капітальний ремонт внутрішніх приміщень хіміотерапевтичного, онкогенікологічного, рентгенологічного, мамологічного відділень онкодиспансера, а також на завершальній стадії – ремонтні роботи в приймальному відділенні. Повністю завершені будівельні роботи в приміщеннях ендоскопічного, лабораторного, поліклінічного та амбулаторно-операційного відділень онкодиспансера.

«Сьогодні ми розглядаємо декілька варіантів закупівлі обладнання для Обласного онкодиспансера. Це може бути або лізинг у співробітництві з одним із державних банків або державно-приватне партнерство», — підкреслила Наталія Остапченко.

Довідково. КУ «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради – лікувальний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу хворим на злоякісні новоутворення. На сьогодні в Житомирській області на диспансерному обліку перебуває майже 33 тисячі хворих на злоякісні новоутворення, щорічно діагностується близько 4 тисяч нових випадків онкологічних захворювань.

Щороку в онкодиспансері:

консультують близько 100 000 хворих;

проводиться більше 5 000 складних операцій;

проходить лікування в стаціонарі диспансеру біля 7 000 хворих.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:41 У Житомирі розпочали роботу над розробкою нової Програми підтримки підприємництва 17:00 На Житомирщині схвалили проєкт Обласного середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій на 2027–2029 роки 16:35 Житомир провів в останню путь загиблого Захисника - Нікіту Горячева 16:20 Спека до +38°! У Житомирі збережеться надзвичайно висока температура повітря Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:00 Внаслідок ДТП на Звягельщині 52-річний мотоцикліст опинився в реанімації 15:40 Чотири заклади освіти Житомирщини отримають понад 46 млн грн на модернізацію навчальних майстерень 15:19 Безкоштовне зуболікування та зубопротезування для ветеранів і ветеранок 15:00 На Житомирщині відбулася Всеукраїнська теренова гра «Поліська Січ» імені генерал-хорунжого УПА Івана Трейка 14:41 У Бердичеві лікар-кардіолог організував нову схему ухилення від призову 14:20 В Україну повернулася спека: як її пережити без шкоди для здоров’я? 14:00 Після ДТП з мотоциклами в Житомирському районі - шестеро травмованих photo_camera 12:40 На Звягельщині розшукують безвісти зниклу 16-річну жительку Городницької громади 12:20 Житомирських веслувальників, які вибороли Кубок Європи, відзначили грошовими сертифікатами photo_camera 12:00 Яким має бути штучний інтелект в охороні здоров'я? Опитування 11:41 На Житомирщині минулої доби вогнеборці загасили 14 пожеж photo_camera 11:21 Розпочинається сезон вірусного менінгіту 11:00 Гороскоп на 3–9 серпня 2026 року 10:38 Півтора року проведе за гратами житомирянка за ігнорування рішення судів та керування автомобілем без прав 10:21 Мистецтво, народжене небом і війною: відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вартові неба» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up