Дитяча лікарня отримала нові офтальмологічні апарати

Дитяча лікарня отримала нові офтальмологічні апарати

Діти із аномаліями зору зможуть отримати якісніше лікування у дитячій лікарні завдяки новим офтальмологічним апаратам. Обладнання придбане Фондом громади Житомира за рахунок грантових коштів від Національної мережі розвитку локальної філантропії у рамках проєкту MedAid.

Представники Фонду передали лінзи сферичні для корекції далекозорості, міопії у короткозорості, астигматичні — для корекції міопічного і далекозорого астигматизму, а також призматичні — для діагностики і лікування при косоокості у дітей, такі офтальмологічні набори передали представники Фонду громади Житомира.

«Найважливіше у цьому обладнанні — набір офтальмологічних лінз для діагностики та підбору окулярів. У нас спостерігається близько 3500 діток з аномаліями зору, частина з них потребують окулярів. Діти ростуть і окуляри міняються, тому це дуже вадливо для нашої роботи. Із такими наборами якість підбору окулярів і якість лікування покращиться і ми зможемо обслуговувати більшу кількість діток», — Раїса Левченко, завідувачка офтальмологічного відділення КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека».

Окрім того, кабінет охорони зору отримав бівізіотренер, апарат «Струмочок» для тренування акомодації та кольорові окуляри для лікування.

«Такі апарати використовуються для лікування короткозорості, далекозорості, косини, астигматизму. Дуже багато діагнозів, при яких апаратне лікування дає прекрасні результати. Для роботи нашого кабінету таке обладнання незамінне», — Тетяна Парфенюк, лікар — офтальмолог КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека».

«На жаль, кількість дітей на офтальмологічні захворювання щороку зростає, тому дуже важливо, що це цільова допомога — лікарі отримали те обладнання, яке обрали. Саме головне — лікування із цими апаратами проводяться амбулаторно, без хірургічного втручання», — Марія Місюрова, заступниця міського голови.

«Перед тим, як подавати проєкт на грант, ми визначились із допомогою саме дитячій лікарні. Лікарі визначились із тим, що необхідно. Ми одразу знали, що придбаємо за ці кошти», — Жанна Соловйова, Голова правління Фонду громади Житомира.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up