Чи важлива декларація з лікарем для отримання медичної допомоги в Житомирі?

Чи важлива декларація з лікарем для отримання медичної допомоги в Житомирі?

Похолодання, сильні пориви вітру – все це спостерігається не лише в Житомирі, а і взагалі по всій Україні. Відповідно, багато хто зараз хворіє на простуди та інші сезонні хвороби: ГРВІ, грип.

Сьогодні житомиряни активно користуються послугами сімейних лікарів, що дає їм змогу отримати медичну допомогу швидко та якісно. Крім того, якщо ви не маєте змоги або не розумієте, як саме підписувати договір з лікарем, ви можете звернутися в будь-яку медичну установу, де вам допоможуть обрати лікаря та укласти з ним договір. Важливо розуміти, що це не лише зручно, а й гарантує вам отримання якісної швидкої допомоги.

«Більшість житомирян вже обрали своїх сімейних лікарів, проте залишився ще певній прошарок тих, хто не вірить і тому не оформлює договір з лікарями. Але зміни продовжуються, і з 1 квітня 2020 року зміни будуть і на спеціалізованій медичній допомозі, і всі направлення на обстеження повинен робити сімейний лікар, бо це обов’язкова умова безоплатної медичної допомоги.

Ми всім радимо зпідписати декларацію, але якщо все ж таки декларацію не підписали, у медичній допомозі не буде відмовлено, вона буде надана, але буде рекомендація укласти все-таки договір з сімейним лікарем», - розповіла заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

За словами Марії Місюрової, практично 50 тис. дітей до 18 років уклали декларації з лікарями, а також - майже 160 тис. дорослого населення. Також є вільні лікарі, які можуть ще набирати пацієнтів.

«Зараз почався осінній період, кількість хворих на вірусні інфекції та простуду зростає, і відповідно зараз до лікарів звертаються набагато частіше. У нас постійно збільшується кількість тих, хто підписує договір з сімейними лікарями, і це дозволяє людям швидко і якісно отримувати медичну допомогу».

Обрати сімейного лікаря можна на сайті КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

Лера Наумова

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up