У Житомирі відбулося відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч»

У Житомирі відбулося відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч»

Сьогодні у приміщенні Богунського районного суду відбулося відкриття фотовиставки, організованої Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Розпочався захід з виступу заступника директора Регіонального центру – Радушинської Наталії з словами вдячності усім присутнім, що долучилися до розвитку державного проєкту, а також надала статистику щодо загальної кількості працівників Центру: «У Житомирі регіональний центр розпочав проведення своєї активної діяльності в 2013 році. За цей час до всеукраїнського проєкту приєдналося близько 2284 працівників з надання юридичної допомоги». 

Надалі слово було надане  директору – Олександрові Гербеді, котрий заявив, що вся робота їх команди є спрямованою на забезпечення захисту прав людини, і кожен, хто потребує їх допомоги, має отримати консультацію фахового працівника незалежно від: віку, статусу та статі людини. 

Насамкінець організатори фотовиставки повідомили, що стенд зі світлинами ілюструє те, що за кожною із них стоїть не лише гарна картинка, а реальні люди, правові справи яких вони вже змогли вирішити. 

Проте,  в першу чергу, до компетентності Регіонального центру входить надання первинної правової допомоги (консультування з юридичних питань – авт.), а також проведення вторинної допомоги вразливим категоріям населення (малозабезпеченим сім`ям,  людям з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок гендерних утисків – авт.)

Дтальніше ознайомися з роботою Регіонального центру з надання правової роботи у Житомирській області можна на офіційній веб-сторінці: https://zhytomyr.legalaid.gov.ua/ua/personnel або ж зателефонувавши на гарячу лінію: 0(800) 213-103.

Ірина Хоцька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up