«Зоря» у резервний день випробувала «Бульвар»

Минула субота, 18 вересня 2021-го року, у календарі першості Житомирщини із футболу значилася, як резервний день.

Деякі зустрічі чемпіонату, які з певних причин не змогли відбутися у призначені терміни, у цей день догравалися. Обидві команди із Романова («Зоря» і «Зоря-2») у цей день мали відпочивати, хоча для спортсменів непередбачений відпочинок чи вимушена перерва найчастіше приносять негативні наслідки. Романівська «Зоря», аби не втрачати гарних спортивних кондицій (команда в матчах чемпіонату області грає зараз напрочуд впевнено), 18 вересня вирішила провести тренувальний поєдинок із однією з найкращих аматорських команд міста Житомира. Йдеться, звісно ж, про ФК «Бульвар», де грають здебільшого гравці мікрорайону Маликова.

18 вересня поєдинок між «Зорею» та «Бульваром», що проходив на чудовому спортмайданчику із килимовим штучним покриттям, був дуже видовищним і багатим на забиті м’ячі. Швидко,  вже на другій хвилині поєдинку, «Зоря» відкрила рахунок, але «бульварівці» сприйняли  швидкий гол як виклик і майже одразу сквитали гол, зрівнявши рахунок. Але романівські футболісти тут же додали у швидкості, а досвід та виконавська майстерність  підопічних Віктора Чорного швидко зробили своє: у подальшому на кожен гол футболістів «Бульвару» «Зоря обов’язково відповідала двома, а іноді й трьома забитими м’ячами. У підсумку – переконлива перемога «Зорі» із рахунком 8:3, однак футболісти «Бульвару» були вдячні суперникам за отриманий урок і гарну нагоду випробувати свої сили та здібності із достойним та насправді сильним суперником. Ну а глядачі, які цього дня зібралися на свято мікрорайону Маликова, отримали неабияку насолоду від феєрії забитих м’ячів. Їх було багато, аж 11, і забивалися вони на будь-який смак. І людям – на радість та втіху!