Житомирянин Олександр Гонгальський став чемпіоном України з шашок

Житомирянин Олександр Гонгальський став чемпіоном України з шашок

З 11 по 20 квітня а місті Луцьку Волинської області відбувся Чемпіонат України з шашок-64 серед спортсменів (чоловіків) із ураженнями опорно-рухового апарату.

Кращі шашкісти приїхали позмагатись з усіх куточків України за звання найсильнішого. У турнірі взяли участь 37 гравців (11 жін. і 26 чол.), з них 5 майстрів спорту та 7 кандидатів в майстри спорту. Найстаршому учаснику - 73 роки, а наймолодшому-19. 

У дев’яти турах з 16 очками з 18 можливих Чемпіоном України серед чоловіків став житомирянин Олександр Гонгальський.

Дуже важливий початок сезону для Олександра, і не аби яка відповідальність, адже восени 2017 року Олександр став чемпіоном світу, причому на це звання тоді претендувало відразу два українці, які обійшли всіх найкращих шашистів світу, однак свою перевагу довів наш земляк. На чемпіонаті України в Луцьку досвід, впевненість, фортуна та за визначенням коефіцієнта Солкофа Олександр стає першим.

За правилами і умовами IDCD Міжнародного Шашкового Комітету разом з федерацією шашок Польщі - трійка найкращих спортсменів з кожної країни бере участь у чемпіонаті Європи з шашок-64 (бразильська версія), який відбудеться з 7-15 травня 2018 р. у м. Нидзиця (Польща) та у чемпіонаті світу з шашок-64 (бразильська версія), що буде проходитиме з 21-30 серпня м. Млава (Польща).

Олександр та його представник - дружина Тетяна поділилася враженнями від чемпіонату: «Дуже професійна організація, місце проведення. Крім того, за час змагань для всіх була організована поїздка до головного символу Луцька - замку Любарта, який стоїть на №1 місці в рейтингу «7 чудес України». А також прогулянка до буди́нку скульптора Голованя́ — архітектурної пам'ятки, що розташована на території Історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Особливо цікава була екскурсія до підземелля костелу св. Петра і Павла. Неймовірно, але по крутому спуску зійшли навіть інваліди-візочники - приклад великої сили волі людини.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» вітає нашого чемпіона і бажає тільки перемоги на міжнародних форумах! 

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 Виступи, ярмарок, майстер-класи: у Бердичеві відбудеться ІІІ благодійний фестиваль «ЕтноСильні» 16:25 Президент України призначив Оксану Чеботаренко суддею Житомирського апеляційного суду 15:50 Жителька Житомира "позичила подрузі" 4 тис. грн і втратила кошти 15:25 На Житомирщині 2-7 серпня очікується сильна спека: температура сягне +37 С Від читача 17:45 Фішингові посилання 15:05 Вільний доступ до води: як поширити успіх Житомира 15:00 У міській раді діє виставка "Обличчя стійкості" 14:40 Піротехніки ДСНС Житомирщини продовжують гуманітарне розмінування у Коростенському районі: за добу обстежили понад 100 кв. м 14:20 Віталій Бунечко: Працюємо на місці ліквідації наслідків чергового ворожого удару на території Коростенського району 14:00 За добу рятувальники Житомирщини ліквідували 11 пожеж сухої трави 12:52 Усіх бажаючих запрошують долучитися до V ювілейного «Борщ-батлу 2026» у Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Й. Буханчука 12:25 У Житомирі зросли тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення 12:00 СБУ затримала агента фсб, який готував нові удари рф по київських ТЕЦ 11:40 Повідомлено про підозру керівникам приватного підприємства у Житомирі, які завдали збитки на понад 3,3 млн грн через забруднення земель побутовими відходами 11:20 Депутати міськради виділили 7 млн грн на капітальний ремонт мереж електропостачання багатоквартирних будинків 11:00 У Центрі захисту тварин планують модернізувати інженерні мережі: на розробку проєктно-кошторисної документації депутати міськради виділили 260 тис. грн 10:40 На Житомирщині - висока врожайність ранніх зернових та зернобобових культур 10:20 У Житомирі збудують нову газову котельню на території коледжу краси, індустрії та технологій 10:00 Ще 6 ветеранів та їхніх родин на Житомирщині отримають майже 3 млн грн на розвиток власної справи 09:40 До Всесвітнього тижня грудного вигодовування: інвестиція у здоров’я з перших днів життя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up