Житомиряни вибороли призові місця на Кубку України з легкої атлетики у приміщенні

23 лютого 2024 року відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.

Легкоатлети Житомирщини продемонстрували видатні результати, зокрема в бар’єрному бігу на 60 метрів.

Дмитро Багінський здобув золоту медаль, показавши час 8.13 секунди та випередивши на 16 сотих секунди Кирила Лампіцького, який нещодавно став чемпіоном України серед юніорів і фінішував другим з часом 8.29 секунди.

Також варто відзначити вихованців Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Житомирської обласної ради, які здобули три бронзові медалі у різних дисциплінах. Олександра Руденко посіла третє місце в бігу на 800 метрів, Софія Костриця виборола третє місце в бігу на 60 метрів з бар’єрами, а Анастасія Прокопенко стала третьою у стрибках у довжину.

Загалом, на Кубку України з легкої атлетики взяли участь понад 170 спортсменів.

Вітаємо легкоатлетів та їх тренерів з новими спортивними досягненнями на Кубку України та бажаємо подальших успіхів на майбутніх змаганнях!