Житомирський “Контингент” припинив боротьбу за лідерство

Житомирський “Контингент” припинив боротьбу за лідерство
Житомирському ФК “Контингент” зараховано технічну поразку за неявку на гру з дрогобичським “Каменярем-Термопластом” в Чемпіонатв України з футзалу серед команд першої ліги.

Зустріч мала відбутись цієї неділі, 26 березня, але житомиряни не змогли поїхати в Дрогобич через відсутність фінансування і проблеми в середині команди. Також поразку 0:3 “Контингенту” було зараховано за виїздну гру з ковельсим “Буран-Негабарит”. Таким чином наша команда, яка ще місяць тому претендувала на перемогу в своїй групі, зараз опинилась на четвертій позиції в турнірній таблиці і надалі може поборотись хіба що за друге-третє місце. А попереду — ще дві перенесених і три календарних гри і не факт, що житомиряни зможуть на них потрапити. Та й суперники лишились доволі сильні. Вже цієї суботи, 2 квітня, “Контингент” на своєму полі прийматиме лідера групи, чернівецький “Меркурій”, а 6 квітня - “Львівхолод”.

- В першому колі чемпіонату нам вдалось досягнути чимаомх успіхів — ми були другі і програли лише лідеру. Ми мали всі шанси виграти першу лігу. І все це — при постійних фінансових проблемах та повній відсутності підтримки з боку влади. Нам постійно доводилось шукати гроші, спонсорів, якісь виходи з ситуації. Нам вже почало навіть допомагати міське управління сім’ї, молоді і спорту. Завдяки їх підтримці ми організували тижневі збори. Але основну ставку ми робили на область, - розповів газеті “20хвилин” президент ФК “Контингент” Олександр Шнайдер. - Успіхів в цьому ми не досягли. Але все рівно продовжимо грати!

Тож команда досі продовжує грати, але чи протримається до кінця сезону поки невідомо.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:40 Житомирщина продовжує підтримувати наших захисників 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 20.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 20 лютого: свята, події, іменини і погода у Житомирі 17:55 Володимир Зеленський: ще 2 тисячі українських дітей вдалося повернути додому з-під контролю Росії в межах ініціативи Bring Kids Back UA Від читача 14:03 Міністр внутрішніх справ України відвідав «Хартію» на Куп'янському напрямку 17:32 У Житомирі стартував експрес-курс «Щоденна українська» 17:00 З 16 по 22 березня в Україні відбудеться Національний тиждень читання поезії 16:41 Перед судом постане поліцейський, який застосував фізичну силу до жінки під час виконання службових обов’язків 16:21 Програма «Зимовий вступ» для молоді з окупованих територій 16:00 У Звягельській окружній прокуратурі з’явилася «Зелена кімната» – простір безпеки та довіри для дітей 15:40 Призери всеукраїнських та міжнародних змагань отримали грошові сертифікати 15:20 У 2026 році в Україні капітального ремонту доріг не буде — коштів у бюджеті на це взагалі не закладено, — глава Агентства відновлення інфраструктури Сухомлин 15:00 До 9 років позбавлення волі засуджено жителя Вінниччини за збут психотропних речовин 14:40 75-річна бердичівлянка віддала шахраям майже 58 тис. грн, повіривши у виграш подарунка 14:02 Понад 23 тис. українців скористались житловим сертифікатом для придбання нерухомості на 36 млрд грн 12:39 19 лютого — День Державного Герба України 12:20 #безбар’єрність: У Житомирі проходить дводенний регіональний тренінг «Безбар’єрність. Коректна комунікація» 12:00 У Житомирському професійному ліцеї відбувся батл кондитерів 11:41 Весняні прем’єри та улюблені казки: яким буде березень у театрі ляльок 11:20 Всеукраїнська спецоперація «Рубікон»: поліцейські Житомирщини ліквідували наркоосередки на території області photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up