Інформацію оприлюднив сайт Житомирської міської ради.
17 – 18 листопада у столиці України проходив Кубок України з баскетболу серед ветеранів 65+.
Після двох днів напруженої боротьби перемогу здобула команда ветеранів з міста Києва, друге місце – за одеситами, бронзові нагороди здобули ветерани спорту з Житомира.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер