Житомирські триатлети здобули нагороди на чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях

За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації триатлети з Житомира здобули нагороди на чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях, 1-му етапі Всеукраїнських змагань “Дитяча триатлонна ліга”.

Так, срібною призеркою серед дівчат стала Маргарита Пилипчук. Бронзу серед юніорок виборола Марина Оніщук.

Команда  у складі : Нікіти Данченка, Даніїла Умінського та Софії Багінської здобула 2 місце в командному заліку чемпіонату серед кадетів.

• Максим Кирилович став чемпіоном Всеукраїнських змагань “ДТЛ” серед хлопчиків 2014 р.н.
  • Ігор Кирилович виборов срібло серед хлопців 2010 р.н.
  • Бронзу серед дівчат 2014 р.н. здобула Єва Кирильчук.