Житомирські гімнастки привезли нагороди з міжнародного турніру «Варшавська осінь 2023»

Житомирські гімнастки привезли нагороди з міжнародного турніру «Варшавська осінь 2023»

Житомирські гімнастки, вихованки спортивного клубу «Queen» з художньої гімнастики, вибороли медалі у 10-му ювілейному міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Варшавська осінь 2023».

Змагання проходили 4-5 листопада в Варшаві, Польща. За словами Руслани Білокур, яка є головою Житомирської обласної федерації з художньої гімнастики, змагання були на високому рівні. Участь взяли біля 400 гімнасток з Польщі, Латвії, Італії, Іспанії, Німеччини, Литви, Франції, Болгарії, Бельгії, Грузії та України.

У підсумку міжнародного турніру з художньої гімнастики, в фінал пройшли вихованки СК «Queen»: Радушинська Ольга 2013 р. н.(4 місце за вправу з булавами), Ходаківська Вероніка 2011 р. н.(2 місце за вправу з мʼячем; 5 місце в багатоборстві), Радушинська Дарʼя 2009 р. н. (5 місце за вправу зі стрічкою). В багатоборстві по програмі КМС в найскладнішій категорії, житомирянки Іванкевич Анна (6 місце) та Демчук Ангеліна (8 місце) 2010 р. н. змагались зі збірною командою України, яка також приймала участь на міжнародному турнірі. Також в багатоборстві 3 місце серед 20, здобула Андрєєва Майя 2015 р. н., а за вправу з обручем Радушинська Марія 2014 р. н. посіла 7 місце серед 25.

Відео дня

Житомирські гімнастки вперше взяли участь в міжнародному турнірі такого високого рівня, але повернулись з чудовим результатом, новим досвідом та бажанням до нових перемог. Дякуємо Збройним Силам України за можливість тренуватись, брати участь в змаганнях та достойно представляти Україну на міжнародній арені.

Коментарі (1)
  • Вікторія Волощук

    2019р.вперше  за кордон на змагання поїхали гімнастки Асоціації художньої гімнастики Житомирської обл.

keyboard_arrow_up