Житомирське "Полісся" обіграло хмельниччан у товариському матчі

Житомирське "Полісся" обіграло хмельниччан у  товариському матчі

У середу, 17 липня, наша команда провела передостанній контрольний поєдинок літнього міжсезоння проти хмельницького «Поділля».

Зустрілися команди у самому Хмельницькому на стадіоні «Поділля», де підопічні Анатолія Безсмертного здобули вольову і водночас результативну перемогу – 2:3.

Розпочали команди досить активно. На правах господарів хмельничани зуміли першими відкрити рахунок у матчі, вдало реалізувавши пенальті призначений в дебюті зустрічі.

Гості ж, з відповіддю не забарилися. Вже в середині першої половини поєдинку зрівняли рахунок – новачок, який тільки нещодавно прибув на перегляд, виграв другий поверх і у першому ж матчі відмітився забитим м’ячем. Проте, господарі не хотіли миритися з рівним рахунком і під кінець тайму, схожим чином, виходять вперед – 2:1.

По перерві житомиряни значно додали попереду, що, звісно ж, дало перевагу і впевненість. Хочеться відмітити Галенкова, який відмінно відпрацював у нападі і оформив дубль, двічі поклавши кіпера на газон та подарувавши команді чергову перемогу на зборах.

Таким чином, «жовто-зелені» записують до свого активу шосту перемогу на літніх навчально-тренувальних зборах та підходять до старту сезону у відмінних кондиціях. Попереду на команду очікує останній контрольний матч перед початком чемпіонату проти першолігового «Миколаїва».

«Поділля» (Хмельницький) – «Полісся» (Житомир) – 2:3.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 У Житомирі презентували новий сервіс - податковий супровід ветеранського підприємництва 17:31 Маріупольським дітям Житомирської громади передали спортивне обладнання з Чехії 17:00 Юлія Свириденко: Уряд продовжив дію чинного тарифу для побутових споживачів до 31 жовтня 2026 року 16:38 Віталій Бунечко: Прикордонники — надійний щит України, який щодня боронить наші рубежі Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 16:20 «ЗАМАЛЮЙ»: у Житомирі стартував проєкт проти наркореклами та залучення підлітків до диверсій 16:00 На Житомирщині за добу виявлено два факти спалювання сухої рослинності photo_camera 15:40 Неподалік Пряжева потяг «Козятин-Коростень» під час руху травмував 21-річну дівчину 15:21 На Житомирщині судитимуть «криптомайнера», якого викрила СБУ на розкраданні електроенергії на 9 млн грн photo_camera 15:00 Комунальні підприємства Житомирської громади отримають енергетичне обладнання 14:39 Що прочитати про Житомир: 5 книг, які відкривають місто з нового боку 14:20 У Звягелі водій намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути покарання за п’яне водіння 14:00 Від заморозків до спеки: яку погоду чекати в Житомирі у травні 12:40 ГС "Українська мережа за права дитини" запускає чат-бот для повернення дітей та молоді з окупації та депортації 12:19 Мінцифри: Уряд оновлює програму Скринінг здоров’я 40+ 12:00 Куди піти в Житомирі у травні: 10 вистав, які варто побачити, і скільки це коштує 11:43 Жителя Звягельського району, який зґвалтував малолітню знайому, засуджено до 15 років ув’язнення 11:20 «Легкі гроші – смертельні наслідки»: Служба безпеки та Національна поліція провели онлайн-заняття для старшокласників Житомирської тергромади play_circle_filled photo_camera 11:00 Житомирський десятикласник — серед найкращих пілотів на міжнародних змаганнях у Польщі 10:38 Житомир серед міст із середнім рівнем витрат на оборону: КВУ оприлюднив аналіз бюджетів обласних центрів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up