Житомир проводить відкритий дитячий турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя

Житомир проводить відкритий дитячий турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя

Турнір пам’яті полеглого Героя Дмитра Рудя проводиться вчетверте. Захисник мав неабиякі здібності до футболу та малювання.

«Діма міг стати відомим футболістом чи художником, — каже бабуся Героя Людмила Володимирівна, — … але обрав шлях захищати рідну землю, щоб ви могли сьогодні грати, навчатися, жити…. Дімі назавжди двадцять…», — каже бабуся, яка виховала Героя, бо батьки Дмитра померли.

«Дмитро віддав життя, виборюючи майбутнє України. Загинув за цю малечу, яка сьогодні гратиме в футбол. Я дякую нашим ЗСУ. Лише завдяки їм діти мають змогу виходити на поле, грати, розвиватись та жити. А житомиряни — можуть отримувати позитивні емоції від енергії юних футболістів та вболівати. Щира подяка організаторам та компанії BGV. Хай переможе найсильніший!», — зазначає під час урочистого відкриття міський голова. Сергій Сухомлин додає, велика кількість європейських дитячих футбольних клубів хоче брати участь у цьому турнірі. «Після Перемоги у цьому турнірі змагатимуться й команди з Європейських клубів!», — додає.

Директор ліцею № 20, в якій навчався Дмитро Рудь, Борис Ведмедко, пригадує: полеглий Герой був взірцем дисциплінованості, мужності, відваги. «Якби всі учні були такими, праця вчителя була б найлегшою. Дмитро був зразковим учнем у викладача «Захисту України», — згадує.

Відео дня

Цьогоріч участь у змаганнях беруть 8 футбольних команд: Житомирське «СДЮСШОР Полісся», Донецький «Шахтар», Чернівецька «Буковина», Харківський «Металіст 1925», Львівський «Рух», Київські «Фаховий економічний коледж імені Піддубного» та «Оболонь», команда «Колос» з Ковалівки.

Тренер нашої команди «СДЮСШОР Полісся» Юрій Романов каже: склад команд сильний, бо цей турнір один з найкращих в Україні.

«У нас теж є сильні футболісти, ми також можемо конкурувати. Готувалися, було важко. Були заплановані збори на базі «Шахтаря», вони, на жаль, зірвались. А там було заплановано три гри з командами Києва. Тому підготовка була тернистою. Але вже як є. Грати — налаштовані. І гра все покаже», — говорить тренер.

У силах своєї команди впевнений і 12-річний футболіст Артем Файдюк: «Сили у нас великі, ми можемо перемагати. Ми готувались дуже довго. Дякую тренеру Юрію Володимировичу. Він багато зусиль приклав, аби ми грали цей турнір дуже добре. Було б чудово перемогти в турнірі, показати, що ми господарі цього поля, що ми можемо тут вигравати. Ми вже вигравали в турнірі, наприклад, у Вінниці».

«Ви — справжня майбутнє українського футболу! Дякую всім командам! Дивитися за вашими змаганнями цікавіше, ніж за дорослими», — привітала учасників Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЖМР.

 

Житомирська міська рада

Коментарі

keyboard_arrow_up