Юна житомирянка стала володаркою Кубку Світу з фігурного катання на інлайн роликових ковзанах

Юна житомирянка  стала володаркою Кубку Світу з фігурного катання на інлайн роликових ковзанах

17-19 вересня  у м.Цешин, Республіка Польща проходить 10-й Кубок Світу з фігурного катання на інлайн роликових ковзанах, - повідомила пресслужба міськради.

У складі збірної команди, Україну на цих змаганнях представлятимуть спортсмени з міст Кам'янське, Дніпро, Ужгород, Херсон, Харків, Буча та Краматорськ.

Вперше у складі збірної команди України у змаганнях такого рангу взяла участь юна житомирська спортсменка Вікторія Гирина - багаторазова призерка Всеукраїнських змагань з фігурного катання на роликових ковзанах.

І сьогодні, 17 вересня виборола перемогу у своїй категорії, та стала володаркою Кубку Світу.