Юлія Олішевська з Житомирщини стала призером Чемпіонату України з поліатлону серед команд ДСНС України

8 липня у Дніпрі завершилися змагання з поліатлону серед збірних команд регіональних управлінь та навчальних закладів ДСНС України.

Змагання проходили за програмою чотириборства - стрільба з пневматичної зброї (пістолет калібру 4,5 мм), плавання, спринтерський біг та легкоатлетичний крос, - повідомляє ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Загалом, участь у змаганнях взяли 11 збірних команд регіональних управлінь та 2 команди представників навчальних закладів ДСНС України. Склад команди, як правило, це 4 чоловіки та 1 жінка.

До складу збірної команди ГУ ДСНС України у Житомирській області увійшли Данило Фурманський, Андрій Борщов, Олександр Носок та Юлія Олішевська.

Наша землячка Юлія Олішевська стала призером змагань, виборовши в особистому заліку друге місце. Загалом за підсумками особистих заліків чотирьох видів змагань команда з Житомирщини показала 9-тий результат.