В Житомирі планують провести IV відкритий міський турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя

В Житомирі планують провести IV відкритий міський турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя

18-20 серпня відбудеться IV відкритий міський турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя. Змагання пройдуть на стадіоні «Спартак Арена» у Житомирі.

Питання щодо проведення турніру буде внесено на розгляд виконавчого комітету міської ради, - повідомила пресслужба відомства.

Цього року у турнірі братимуть участь найкращі юнацькі футбольні команди (U-12).

 Попередня програма змагань:

Відео дня

18 серпня (10:00 -11:00) - засідання мандатної комісії, нарада представників.

18 серпня (11:00-11:45) - відкриття турніру;

18 серпня (з 12:00) - ігри у підгрупах (по 1 грі для кожної команди);

19 серпня (з 09:00) - ігри у підгрупах (по 2 гри для кожної команди);

20 серпня (з 09:00) - ігри півфіналу (переможці груп - команди, що посіли 2 місця у групах);

20 серпня (з 12:00) - стикові ігри за 5 та 7 місця;

20 серпня (17:00) гра за 3 місце;

20 серпня (18:30) - гра за 1 місце;

20 серпня (20:00) - нагородження переможців змагань та кращих гравців турніру.

Довідково: Дмитро Сергійович Рудь народився 23 січня 1998 року у місті Житомирі. Дмитро ріс сиротою, з трьох років його виховували бабуся Людмила Володимирівна з дідусем Дмитром Олексійовичем. Навчався Дмитро в Житомирській загальноосвітній школі №20. Стрункий, красивий, фізично розвинений юнак любив спорт, особливо футбол. Після закінчення школи Дмитро вступив до Житомирського автомобільного коледжу Національного транспортного університету. Був одним із найкращих студентів, але після другого курсу добровільно пішов до армії на захист рідної України. У 2016 році був направлений на два місяці у військовий учбовий центр «Десна», після нього потрапив до 503-го Окремого батальйону морської піхоти десантно-штурмової роти, де і проходив військову службу за контрактом. Дуже любив службу, слово «побратим» було для нього святим. У Дмитра була можливість навчатися у Львівський військовій академії, але він відмовився, бо поспішав на передову, до побратимів, бо, як він вважав, саме там він потрібен. А там було справжнє пекло. … Горіло поле, підпалене сепаратистами, але хлопець не злякався, а першим кинувся його гасити, рятуючи бійців. Вогнем обпечені руки, ноги, все тіло, та він відмовився від госпіталізації, щоб бути поруч з друзями до кінця. Ще рани не встигли загоїтися на ньому, коли 16 травня 2018 року під н.п. Водяне Донецької області під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув моряк Рудь Дмитро. Перестало битися велике любляче серце справжнього Чоловіка, захисника так любимої ним України.

За виявлений героїзм Дмитра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

 

Коментарі

keyboard_arrow_up