«В міцному тілі – міцний дух»: у Житомирі відбувся семінар «Школи чорних поясів»

У неділю, 29 січня, у Житомирі на базі  фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» відбувся семінар «Житомирської школи чорних поясів» .

«В міцному тілі – міцний дух»: у Житомирі відбувся семінар «Школи чорних поясів»

Організатором семінару виступили: рада айкідо України, федерація «АЙКІ ТЕ ГАТАНА РЮ» України, федерація спортивно-прикладного фехтування України, клуб «КЛИНОК», м.Київ, школа «ДАЙТО-РЮ АЙКІ-ДЗЮ-ДЗЮТСУ», «Школа боксу Віктора Сидоренко», Клуб традиційного фехтування «ХАТАМОТО».

 

Як повідомили організатори заходу, метою цих семінарів є виховання здорового покоління, як за фізичними, так і за духовними показниками.

«Такий семінар - унікальна подія. Сама атмосфера тут є дружньою. Нема явно вираженої конкуренції, хоча без неї ніби-то не буває спорту, - розповідає президент всеукраїнської громадської організації «Федерація Айкі Те Гатана Рю Україна» Юрій Москаленко, - навіть змагання не схожі на ті, що є в інших видах бойових мистецтв. Тут не має змагань як таких. Кожен вчиться один в одного. Рівень його учасників дуже високий: багато з них мають «чорний пояс». Ми проводимо не просто майстер-класи, а перед цим проводимо семінари, на яких розмовляємо з дітьми, розповідаємо їм про значимість здорового способу життя і про те, як спорт впливає на становлення людини як особистості.

У спортзалі зібралися більше 120 юнаків і дівчат, які представили різні види єдиноборств.

В рамках семінару працювали 4 основні майданчики, де  проводилися  майстер-класи від справжніх професіоналів:  майстра бойових мистецтв, майстра ножового бою, президента Федерації спортивно-прикладного фехтування України та Клубу «КЛИНОК» Андрія Лісогора, чемпіона світу з професійного боксу, чемпіона світу з кікбоксингу, Віктора Сидоренка;  президента клубу традиційного фехтування «ХАТАМОТО» Сергія Горбатка.

Майстер-клас став великою радістю і приємним сюрпризом для присутніх.

На початку програми тренери проводили розминку і демонстрували, як правильно виконувати прийоми в ударній і захисній техніці.

«Світ бойових мистецтв цікавий і багатоликий. Він готовий прийняти кожного, хто готовий мінятися, пізнавати нове, ставати сильнішими з кожним днем. У кожному залі, школі, у кожного тренера і майстра існують свої техніки викладання, свої методи навчання того чи іншого бойового мистецтва. Головною метою майстер-класу стало зміцнення віри початківців-спортсменів у власні сили, у здатність самого себе стати кращим на будь-якому етапі свого спортивного вдосконалення. І головний секрет успіху в цьому шляху – праця. Ніхто не буде обіцяти вам миттєвого результату, але при правильному підході до занять, при наявності прагнення, завзятості, волі і мотивації відмінний результат - неминучий», - наголосив Юрій Москаленко .

За  його словами, семінар включає в себе момент пізнання світу, а правильно побудоване тренування привносить відчуття легкості.

«Не важливо, скільки років майбутньому спортсмену - 6 або 60, якщо є бажання оволодіти бойовим мистецтвом - це можливо. На тренування з бойових мистецтв йдуть люди, які твердо вирішили стати сильніше фізично і духовно, вирішили вдосконалити своє тіло і зміцнити свою силу духу, пізнати нове і навчитися новому, випробувати і загартувати свою волю, добитися перемоги, в першу чергу, над собою і своєю лінню, досягти відмінних результатів», - стверджує Юрій Москаленко, - майстер-класи тут проводять  справжні професіонали», - сказав він.

На завершення організатори заходу подякували кожному за участь у цьому семінарі. Як вони наголосили, заняття з чемпіонами вийшло на славу. І хоча за три години тренування довелося добряче попрацювати, юні спортсмени дізналися багато цікавого.

Юлія Довбня

 
Коментарі
16:55 «Інтер» покаже скандальний серіал про Папу Римського 16:30 Що подивитися на вихідних 16:01 Як зміниться відповідальність за порушення правил паркування? 15:40 В області розпочинається перевірка пасажирського транспорту та перевізників 15:33 Микола Васянович: «Годинку-дві поспали і працювати-працювати-працювати» 15:20 У Коростені поліцейські охорони затримали крадіїв у приватному будинку 15:00 У Коростені змагалися юні пожежні 14:45 У І кварталі до бюджетів Житомирщини надійшло майже 5 млн грн від продажу земель несільськогосподарського призначення 14:20 Прокуратура Житомирщини вимагає розірвати договір про закупівлю автобусів вартістю майже 2,4 млн грн, виготовлених на заводі країни-агресора 14:00 Європейські реформи в українському АПК 12:40 Африканська чума свиней: у Бердичеві та районі введено 40-денний карантин 12:19 Поліцейська охорона забезпечить ефективний захист від рейдерських захоплень 12:01 Житомиряни здобули 10 медалей на всеукраїнській спартакіаді з плавання серед дітей з інвалідністю​​​​​​​

Четверо молодиків спокусилися на хатнє добро та господарські речі у батьківському будинку жительки столиці.

У м. Полтаві відбулася конференція «Європейські реформи в українському АПК», на якій обговорювали вплив Угоди про асоціацію...

Сьогодні, ОСББ – ключовий партнер держави у впровадженні реформи ЖКГ та енергоефективності.

У місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.) з 10 по 13 квітня 2018 року відбувалися фінальні змагання з плавання ХХV Всеукраїнської...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up