Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

Команда українських ветеранів потужно представляє Україну на змаганнях в США, виборюючи найвищі нагороди.
 

Змагання United States Air Force and Marine Corps Trials в Україні організовано Мінветеранів спільно з бюджетною установою «Український ветеранський фонд», громадською організацією «Повернись живим!», благодійною організацією «Стратком Україна» та громадською організацією «Ігри Інвіктус Україна». 
Змагання з паверліфтингу, загалом 4 золотих медалі та 3 срібних:
Вагова категорія до 65 кг, Вадим Гільчук золото 
Вагова категорія до 65-72 кг, Алан Болієв золото
Вагова категорія до 80 кг, Вадим Кіріченко срібло 
Вагова категорія 80-88 кг, Ілля Денисенко срібло
Вагова категорія 88-97 кг, Артем Коц золото
Вагова категорія 97-107 кг, Ігор Бутенко срібло 
Змагання з велоспорту: 
Сергій Дубов у категорії С5 для спортсменів з травмами кінцівок — золото. В загальному порядку приїхав п’ятим. З плавання наша команда взяла 25 медалей, а також перше місце в запливі на 50 метрів у командній естафеті.
«Це не просто спорт — це демонстрація непереможного духу нашої нації, важливий елемент дипломатії, який нагадує світові про силу, відвагу та відданість наших людей своїй країні. Слова “Відвага та честь: наші ветерани — живий дух України!” глибоко відображають те, чому ми так цінуємо наших ветеранів. Вони — втілення всього, чим ми пишаємося: мужність, чесність, і непохитна віра в краще майбутнє для нашої країни. Дякуємо нашим ветеранам за їх службу, силу та незламність», — зазначив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.
Учасники нашої команди вже виступили на кваліфікаційних змаганнях з кульової стрільби та зі стрільби з лука. У наступні дні виступатимуть учасники з інших країн. За підсумками двох днів буде відібрано 8 учасників до фіналу. У грі в волейбол сидячи національна збірна України не програла жодного раунду.
«Спорт — це насамперед дисципліна. І це зона комфорту для усіх військових. Спорт не має межі, ти щоразу задаєш собі нову ціль і, перемагаючи себе та суперників, отримуєш впевненість та віру в себе. Спорт — це тяжко, некомфортно, іноді боляче, але кожен крок, постріл, сантиметр, чи кілограм наближає пораненого Воїна від «Я не можу» до «Я можу все!». Найкраще, що я чула від підопічного за роки роботи, — це фраза: «Через тяжку підготовку і перемогу в спорті я повернув собі відчуття, яке було за мить до поранення!», а це означає, що він прийняв себе нового. Відчув, усвідомив, зрозумів, що він живе. А для тренера таке відчуття підопічного — найкраща винагорода», — говорить головна тренерка національної збірної Олена Яновська.Український ветеранський фонд уже підтримав 8 проектів щодо реінтеграції ветеранів через фізичну активність, і наразі триває перший конкурс нового конкурсного сезону 2024, де ветерани та другий із подружжя може отримати на власну справу від 500 тисяч до 1,5 мільйонів гривень.
 

Коментарі

keyboard_arrow_up