У Житомирі юні шахісти змагаються за Кубок святого Миколая

У Житомирі юні шахісти змагаються за Кубок святого Миколая

Хто починає грати в шахи, обв’язково виграє – переконують маленьких спортсменів організатори турніру.

Центральна міська бібліотека приймала юних шахістів житомирських шкіл, - повідомляє пресслужба міськради. Організатором, у партнерстві з Комунальним закладом «Централізована бібліотечна система», виступає управління освіти Житомирської міської ради.

Фестиваль «Кубок святого Миколая» зібрав сьогодні усіх дітей, які відвідують шахові гуртки у житомирських школах, які діють за підтримки міської влади. Мережа шахових клубів діє і у бібліотеках-філіалах міської бібліотечної системи, де за кошти Бюджету участі  облаштовані всі умови для любителів цієї дивовижної гри – дорослих і маленьких.

Шахи виховують характер, навчають вперто шукати можливості, самостійно думати і  аналізувати, контролювати власні емоції та проявляти волю до перемоги - одностайно висловлюють свої думки батьки і педагоги, присутні на фестивалі разом з маленькими учасниками.   Щоправда, визнають вони, наука вигравати, програючи, дається дітям не так легко. І цей фестиваль має допомогти дітям, окрім радості перемог, навчитися правильно сприймати поразку, виносячи з них уроки  впевненість у майбутніх перемогах.

На шаховому фестивалі «Кубок святого Миколая» організовано благодійний ярмарок «Солодке тепло», зібрані кошти від якого будуть витрачені на різдвяні подарунки для українських воїнів – учасників АТО/ООС.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up