У Житомирі визначилися переможці чемпіонату міста з футзалу

У Житомирі визначилися переможці чемпіонату міста з футзалу

В суботу, 7 березня, в Житомирі відбулися заключні матчі та нагородження переможців та призерів чемпіонату міста з футзалу сезону 2019/20 рр.

Цього року турнір зібрав рекордну кількість учасників - понад 40 команд, які змагалися у 5 лігах. Турнір проходив за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, - повідомляє пресслужба відомства.

Чемпіоном Житомира вперше стала "Енергія", віце-чемпіоном - "Атлет", бронзовим призером - "Грантех". Усі три команди зіграють в чемпіонаті області за право представляти Житомир на всеукраїнському фіналі.

У фіналі Кубку Житомирської області ФзК "Форца" зуміла обіграти ФК "ІнБев-2" з рахунком 2:0 і стати володарем Кубку. ФК "ІнБев-2" отримав відзнаку як фіналіст Кубку.

Нагороди командам вручали голова Житомирської асоціації футзалу Віктор Таран, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, а також один із засновників футзального руху на Житомирщині, секретар АФЖО Томаш Сицинський.

Переможці та призери

Елітний дивізіон
1 місце - "Енергія"
2 місце - "Атлет"
3 місце - "Грантех"

І ліга
1 місце - ГУНП
2 місце - Довжик-Асфальт+
3 місце - Штурм-Полісся

ІІ ліга
1 місце - Леви KROSCHU
2 місце - Технічний ліцей
3 місце - Перша приватна броварня

ІІІ ліга
1 місце - 1 Полісся (Ставки)
2 місце - Євроголд
3 місце - ФК “Бульвар”

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:01 21 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:53 Увага: на Житомирщині очікуються заморозки! 17:00 Оголошено II набір у групу танго-терапії! 16:40 У Житомирі відбудеться зустріч для крафтових виробників Житомирщини Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 16:20 Лише через 20 місяців на щиті повернувся до Житомирі Герой Микола Поляновський 16:00 Погода у Житомирі: вночі та вранці сильні заморозки у повітрі 0-2°, вдень до 10 градусів тепла 15:42 У Житомирі та Києві виявили та вилучили майже 8000 літрів фальсифікованого алкоголю 15:21 Бердичів на межі екологічної катастрофи 15:00 Гран-прі для Житомира: студія «Метафора» тріумфувала на фестивалі у Львові photo_camera 14:38 Вихованцям школи хореографічного мистецтва «Сонечко» виплатять стипендії для обдарованої молоді 14:20 Житомирянину Віктору Поліщуку —102 роки 14:00 ТЦК більше не приймають заяви на відстрочку: де і як тепер подавати документи 12:41 Чи можуть пенсіонеру заблокувати картку за перекази від дітей і родичів 12:20 У Житомирі 53-річний чоловік організував «ботоферму», яка розганяла російські фейки та використовувалась для шахрайських дій 12:00 За відданість службі, професіоналізм і мужність у період воєнного стану відзначено рятувальників Житомирщини photo_camera 11:38 Спалювання трави: прихована загроза для здоров’я і довкілля 11:21 єВідновлення: до Держреєстру внесено понад 5 тисяч зруйнованих та пошкоджених об’єктів Житомирщини 11:00 Гороскоп на тиждень 20 - 26 квітня 10:39 Конгрес УАФ: Віталій Бунечко розповів про розвиток спорту на Житомирщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up