У Житомирі відбудеться Космічний напівмарафон 2020

У Житомирі відбудеться Космічний напівмарафон 2020

27 вересня у Житомирі пройде адаптований до карантинних вимог Космічний напівмарафон, взяти участь в якому зможуть лише житомиряни. 

Карантин вніс корективи у спортивне життя країни. Однак це стало приводом відкрити нові грані можливостей та емоцій.

Космічний Нова Пошта напівмарафон, що вже неодноразово проводиться у Житомирі, пройде у новому форматі JustRun, який дає можливості отримати емоції фізичних стартів з дотриманням карантинного режиму. Тобто це онлайнформат з офлайн доповненнями.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла: «Марафон буде, але в іншому форматі. Він буде 27 вересня, реєстрація відкрита. Проходитиме в трьох локаціях: Житомир, Київ та Полтава. В Житомирі бігтимуть тільки житомиряни, і вулиці ми перекривати не будемо». 

В день старту, 27 вересня, влаштують пункти підтримки учасників у трьох містах України: Житомирі, Полтаві та Києві. Учасників підтримки чекатиме багато сюрпризів: запал на початку забігу, вигуки групи підтримки, яскравий фініш, пункт гідратації, отримання медалей та позитивні емоції, які не відчути в онлайнзабігах. Це все, за чим скучила бігова родина України.

Всі карантинні норми і рекомендації під час пандемії Covid-19 на заході враховані. Окрім визначених локацій у трьох містах, брати участь у Космічному напівмарафоні можна будь-де. Облік часу та протокол, за умов карантину, буде створений на базі треків зі спеціального додатку.

27 вересня учасники мають стартувати о 11:00 та фінішувати до 14:00. Маршрут буде рекомендований, а також кожен учасник може самостійно вибудувати собі маршрут подолання відповідної дистанції.

Цьогоріч будуть забіги на 21,1 км, 10 км та 5 км. Командні та дитячі забіги у цьому році проводитися не будуть. Всі учасники заходу отримають медалі та подарунки.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up