У Житомирі пройшов Перший міжнародний благодійний забіг «Back to school»!

У Житомирі пройшов Перший міжнародний благодійний забіг «Back to school»!
  • У ньому взяли участь 300 учасників, 4 міста-побратима та громада Освенцима, - повідомляє міська рада.

Організатори забігу — «Фонд громади Житомира», Житомирська міська рада та спортивний клуб «Make me trі».

Учасники забігу долали дистанцію у 3 та 5 кілометрів. Емоції були настільки потужними, що дистанція взагалі не відчувалася, — діляться враженнями учасники.

«Цей біг про ПЕРЕМОГУ … Цей біг про дітей, у яких відібрали можливість вчитися. Вчитися, аби розрізняти добро і зло, світло від темряви. Вчитися, аби будувати вільну і незалежну країну. Вчитися, щоб не бути рабами.

Добігли! Молодці! Пишаюся! Житомир — ти крутий!», — каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Станом на зараз на рахунку вже є 63 тисячі гривень. Але ми розуміємо, що це лише попередня цифра. Вже завтра ми надамо звіт по фінансах, бо ще будуть підраховані кошти спонсорів, міст, котрі долучалися онлайн», — каже голова оргкомітету забігу, голова правління «Фонду громади Житомира» Жанна Соловйова.

«Спорт об’єднує. Тому такі акції варто проводити як з благодійною метою, так і заради підтримки морального духу», — резюмує начальниця управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Додатково організують забіг «Back to school» міста-побратими Житомира Битом 17 вересня та Гдиня 25-го. Нагадаємо, онлайн забіг триватиме до 18 вересня.

Захід проводився за підтримки ІСАР «Єднання» та Фонду Ч.С.Мотта в рамках проєкту «Екстренна підтримка фондів громад» та за сприяння управління патрульної у Житомирській області.

Коментарі (1)
  • Юрий Кравченко

    А при повітряній  тривозі я які бомбосховища мали ховатися  щоб зразу 300 людей

keyboard_arrow_up