У Житомирі пройде 3-й етап Кубку України з волейболу серед чоловічих команд

У Житомирі пройде 3-й етап Кубку України з волейболу серед чоловічих команд

У Житомирі проходитиме ІІІ етап Кубку України з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 – Житомирщину представлятиме волейбольний клуб «Житичі».

Як інформує прес-служба ОДА, змагатимуться команди з 1 по 3 листопада у у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

уперники житомирських волейболістів – ВСК «МХП-Вінниця», харківський «Локомотив-ХДВУФК» та хмельницький «Новатор».

У Житомирі пройде 3-й етап Кубку України з волейболу серед чоловічих команд, фото №1 на сайті 20minut.ua

Розклад ігор:

1 листопада

17.00 - «Локомотив-ХДВУФК №1» (м. Харків) – «Новатор» (м. Хмельницький)

19.00 - ВК «Житичі» (м. Житомир) – ВСК «МХП-Вінниця» (м. Вінниця)

2 листопада

16.00 - «Новатор» (м. Хмельницький) – ВСК «МХП-Вінниця» (м. Вінниця)

18.00 -ВК «Житичі» (м. Житомир) – «Локомотив-ХДВУФК №1» (м. Харків)

3 листопада

11.00 - ВСК «МХП-Вінниця» (м. Вінниця) – «Локомотив-ХДВУФК №1» (м. Харків)

13.00 - ВК «Житичі» (м. Житомир) – «Новатор» (м. Хмельницький)

 

Коментарі

keyboard_arrow_up