Стартував чемпіонат Житомирщини з футболу. Результати 1 туру

Стартував чемпіонат Житомирщини з футболу. Результати 1 туру

У суботу, 4 травня, на Житомирщині стартував футбольний сезон 2019 року – розпочалися чемпіонат та першість Житомирської області. «Урожайним» на голи видався 1-й тур обласних змагань з футболу – було забито 22 голи. 
 

Новачок Чемпіонату області «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) у першому таймі забив три «сухі м’ячі» команді «Мал» (Коростень) – новоспечений гравець Овруча Юрій Коваль, скориставшись помилками голкіпера Коростеня, відзначився дублем, а під завісу першої половини гри юний Андрій Гриб довів рахунок до розгромного – 3:0. У другому таймі «Мал» знову собі «привіз» – гол на рахунку Вадима Федоренка на 60-й хвилині. Після четвертого пропущеного коростенці «на досвіді» зуміли досить швидко відквитати пропущені – Володимир Бондарчук відзначився покером, а на 86-й хвилині Андрій Шевчук засмутив овручан, які були так близько до сенсації – 4:5. 

У Баранівці Андрій Лисюк вже на 2-й хвилині вразив ворота «звягельчан», а через 3 хвилини записав на свій рахунок дубль, проте підопічні Руслана Скидана швидко «оговтались» та забили 7 м’ячів у відповідь – дублі Романа Гусака, Дмитра Швеця і Артема Гороницького, а також гол Анатолія Корнійчука. У Бердичеві забивали найменше – завдяки одному м’ячу Андрія Романюка перемогу здобули бердичівляни. 

Непростим видався поєдинок в Попільні. Гравець «Агролайфа» Андрій Островський першим відкрив рахунок, проте через декілька хвилин Максим Костюченко зрівняв – 1:1. Вже у другому таймі Городниця зуміла дотиснути Попільню – на 65-й забив Артем Пилипенко. 

Також зазначимо, що у рамках матчу-відповіді 1/8 Кубку області «ГУНП» (Житомир) розписав мирову з «Дружбою» (Черняхівський р-н) та пройшов у наступну стадію турніру, де зіграє з ФК «Бердичів». 

Пропонуємо вашій увазі результати матчів 1-го туру чемпіонату Житомирської області з футболу

ФК «Бердичів» – «Будівельник» (Гранітне) – 1:0 
Гол: А. Романюк (62)

Бердичів. Стадіон «Прогрес». 300 глядачів. 
Арбітр – Ю. Горащук. 
Попередження: В. Іськов (90+1) – С. Чалпінський (80).

Відео дня

«Керамік» (Баранівка) – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 2:7
Голи: А. Лисюк (2, 5) – Р. Гусак (12, пен., 15), Д. Швець (29, 63), А. Корнійчук (48), А. Гороницький (80, 89)

Баранівка. Стадіон «Україна» 
Арбітр – І. Іванцов. 
Попередження: О. Торжанський (26) – М. Багінський (19)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Мал» (Коростень) – 4:5
Голи: Ю. Коваль (28, 30, пен.), А. Гриб (37), В. Федоренко (60) – В. Бондарчук (64, 68, 70, 72), А. Шевчук (86)

Овруч. Стадіон «Центральний». 250 глядачів. 
Арбітр – В. Тарасюк. 
Попердження: І. Сологуб (20), А. Гриб (56), В. Федоренко (71) – А. Шевчук (29), І. Черепанський (66), А. Маховка (78), Д. Петренко (81).

«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Полісся» (Городниця) – 1:2
Голи: А. Островський (37) – М. Костюченко (39), А. Пилипенко (65)

Попільня. Стадіон «Центральний». 300 глядачів
Арбітр – А. Римчук
Попередження: В. Ткачу (36), В. Березовський (85) – П. Кучер (36). 

«Сокіл/СДЮСШОР» (Житомирський р-н) – «Полісся» (Ставки) – матч перенесено

за матеріалами ЖОФФ

Спортивний Житомир

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 Житомир формує профтехосвіту: три коледжі — нові можливості для молоді 17:29 Увага водіям! На ряді автомобільних доріг Житомирщини введено тепловий режим 16:38 З 1 липня в Житомирській обласній лікарні можна проводити процедуру плазмаферезу 16:21 "Книжкова площа" в Житомирі: приєднуйся до всеукраїнського книгообміну Від читача 17:48 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 16:15 Фахівці виявили 2 точки перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згорання в Березині і 5 точок - в Житомирі 16:00 25-річна організаторка і неповнолітні учасники - у Житомирі викрили міжрегіональний канал поширення психотропів photo_camera 15:53 Унаслідок вибухів біля Березини пошкоджено будівлю Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука photo_camera 15:42 У Житомирі стартував проєкт «Розробка цифрових муніципальних сервісів для демобілізованих ветеранів в Україні». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 15:30 Для мешканців села Березина розгорнуто штаб гуманітарної допомоги 15:22 Триває ліквідація надзвичайної ситуації в Березині - рятувальники показали наслідки вибухів photo_camera 15:00 Короткочасні дощі і спека - погода найближчих днів 14:39 Прокуратура довела вину уродженця Донеччини, який виправдовував  збройну агресію рф 14:20 СБУ та ДБР затримали на Херсонщині охоронця російської в’язниці, який переховувався від правосуддя 14:00 Захисникам від Житомирської громади відправили обладнання на 611 тис грн 12:41 Спеціалісти Держпродспоживслужби Житомирщини допомогли споживачу повернути 5800 гривень за неякісний товар 12:20 Фахівці Екоінспекції працюють на місці надзвичайної ситуації в Глибочицькій громаді photo_camera 12:00 У Житомирі стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — готуватимуть до іспиту і не тільки 11:40 Житомирщина в скорботі: в бою з російськими окупантами загинув поліцейський Віталій Боряченко 11:20 Кількість постраждалих зросла до 82 осіб: Віталій Бунечко - про стан ліквідації наслідків вибуху в селі Березина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up