Про матч повідомив ФК "Полісся" у соцмережі.
"Сьогодні буде непросто. У матчах з МФК Прикарпаття завжди багато боротьби. Поєдинок першого кола завершився нічиєю 1:1 та трьома вилученнями. Зараз, як ніколи, "вовкам" потрібна підтримка усіх житомирян" - повідомляється на сторінці команди.
Початок матчу: середа, 31.03, 17:00.
Стадіон "РУХ", Івано-Франківськ

Нагадаємо, 26 березня на відреставрованому стадіоні "Полісся" житомиряни зіграли внічию з херсонцями.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер