Сьогодні ФК «Полісся» проведе перший домашній матч на оновленому стадіоні

Сьогодні ФК «Полісся» проведе перший домашній матч на оновленому стадіоні

Сьогодні ФК «Полісся» змагатиметься на домашньому стадіоні із херсонським «Кристалом». На жаль, через карантинні обмеження, гра відбудеться без глядачів, лише в присутності декількох офіційних гостей.

Радісну новину повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова ОДА Віталій Бунечко.

"Ставимо крапку в 12-річній епопеї з ремонтом стадіону «Полісся»! Спортивна арена отримала дозвіл від ДАБІ на введення в експлуатацію та була рекомендована Асоціацією футболу України для включення у календар змагань на 2021-2022 роки" - написав очільник області.

Керівник ОДА нагадав, що команда і вболівальники чекали на цей день довгих 12 років та понад 4 тисячі днів без футбольних матчів у Житомирі.

"Приємно, що нам вдалося зробити те у що багато хто не вірив та, нарешті, ввести в експлуатацію цей стадіон, а також ще 5 нових спортивних об’єктів, що були побудовані минулого року в рамках програми Президента «Велике будівництво» на Житомирщині" - зазначив Віталій Бунечко.

Стадіон "Полісся" отримав сертифікат відповідності від Української асоціації футболу і Федерації легкої атлетики України, що дасть змогу проводити всеукраїнські змагання різного рівня, зокрема й міжнародні.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:54 Прохолодні ночі і теплі дні: погода у Житомирі 16:00 У День Незалежності України житомирянину, лейтенанту Національної гвардії України Івану Кондратюку, вручили три військові нагороди 15:25 На автодорозі Київ – Ковель – Ягодин в ДТП травмувався мотоцикліст 14:37 Тариф на світло: що зміниться після 31 жовтня Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 14:22 У Звягелі внаслідок ДТП травми отримала водійка електроскутера 14:00 У Житомирі представили поштовий випуск — «Ми чекаємо», присвячений полоненим і зниклим безвісти photo_camera 12:51 У Житомирі відзначили 35-ту річницю Незалежності України photo_camera 12:09 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 16 пожеж на відкритих територіях: під час самостійного гасіння травмувалася жінка photo_camera 11:40 Пам'ятнику першого народного артиста з Житомирщини загрожує знищення photo_camera 10:38 Портрет Героя через рік: що історія матері ветерана говорить про ставлення Любарської громади photo_camera 10:05 На майдані Соборному в Житомирі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 09:41 68 рятувальників продовжують гасити лісову пожежу в заповіднику «Древлянський» photo_camera 09:00 24 серпня: все про цей день, яке свято, традиції і погода у Житомирі 08:59 Доплати до Дня Незалежності 3 100 грн: хто може отримати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up