Семеро житомирських спортсменів отримуватимуть стипендію Президента

Семеро житомирських спортсменів отримуватимуть стипендію Президента

Двом житомирським спортсменам з волейболу та трьом коростенським спортсменам з голболу та їх тренерам призначено щомісячну стипендію Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерам. Указ Президента України №389 від 11 вересня 2020 року.
 

Давайте знайомитись з нашими стипендіатами:
ДОБРОВОЛЬСЬКА Лілія, 2005 р.н., - резервний склад національної паралімпійської збірної команди України з голболу, чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу. Учениця Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.
ПАСІЧНИК Віталій, 2003 р.н., - КМСУ, кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України.
Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.
ХОДАКІВСЬКА Вероніка, 2005 р.н., - чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу.
ХОШАБА Нікіта, 2003 р.н., - кандидат до складу національної паралімпійської збірної команди України з голболу, Учень Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.
ЯНЧУК Денис, 2004 р.н., - кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України. Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.
СВІНЦІЦЬКИЙ Володимир Володимирович - ТРЕНЕР кандидатів до національної дефлімпійської збірної команди України з волейболу Пасічника В. та Янчука Д.
ХОДАКІВСЬКИЙ Сергій Павлович - ТРЕНЕР резервного складу та кандидатів до національної паралімпійської збірної команди України з голболу Хошаби Н., Ходаківської В. та Добровольскої Л.
Дуже приємна новина до Дня фізичної культури та спорту. Крок за кроком, з року в рік створюються умови для покращення результатів дітей з інвалідністю, а також їх тренерів, що значно сприяє розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху.


Долучайтесь до системи Інваспорт!
Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа відкрита для всіх.
армспорт, бадмінтон, бочча, боротьба вільна, веслування академічне, волейбол, волейбол сидячи, волейбол пляжний, голбол, дзюдо, легка атлетика, карате, параканое, плавання, пауерліфтинг, регбі на візках, риболовний спорт, стрільба з лука, теніс настільний, футзал, шашки, шахи.
Давайте разом творити сучасну історію спорту!

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up