Романівські спортивні туристи – беззаперечні фаворити!

Романівські спортивні туристи – беззаперечні фаворити!

Підсумком чемпіонату стали півтора десятка медалей.

62-й чемпіонат Житомирської області зі спортивного туризму серед учнівської молоді проходив минулого тижня (із 8-го по 11-е червня) поблизу села Дениші.

Справжнім бенефісом із успішних виступів у ході чемпіонату відзначилися романівські спортсмени, які виступали під керівництвом знаного на Житомирщині тренера зі спортивного туризму Віктора Бовсунівського. Романівчани виступали у всіх номінаціях та у кожному із розділів програми чемпіонату мали вигляд фаворитів. 

Вже у перший день змагань зі спортивного туризму романівська «четвірка» у складі Віталія Костенка, Костянтина Чупілка, Вікторії Яремко (капітан романівської команди) та Марії Ярмолюк виборола почесне друге місце, тим самим підтвердивши високий і стабільний рівень виступів юних туристів із Романова. Наступного дня романівчани розвинули свій успіх. Одразу декілька дуетів-зв'язок із Романова перемогли усіх своїх суперників у відповідних номінаціях. Так, Ліза Демчук та Віталій Костенко були найсильнішими у змішаній зв`язці, а зв`язка Вікторія Яремко – Марія Ярмолюк також здобула «золото» у змаганнях серед дівчат. У змаганнях із техніки водного туризму, де оцінюється швидкісне фігурне водіння спортивним катамараном, змішаний екіпаж романівської «двійки» у складі Марії Ярмолюк та Віталія Костенка здобув золоті нагороди, дует у складі Артема Гаврилюка та Артема Пилипенка виборов «срібло» у змаганнях юніорського рівня. Загалом за три дні змагань зі спортивного туризму команда із Романова здобула 12 срібних та 4 золоті медалі.

Зазначимо, що вже незабаром збірна команда Житомирської області зі спортивного туризму вирушає на чемпіонат України, який цього року відбудеться поблизу Кропивницького. До складу збірної Житомирщини увійшло четверо представників команди із Романова. Варто зауважити, що юні туристи із Романова, які увійшли до числа призерів чемпіонату Житомирщини, відзначили, що у досягненнях гарних результатів їм допомогли системні заняття під керівництвом В. В. Бовсунівського, а також чудове і сучасне спортивно-туристичне оснащення, яким юних спортсменів допомогли забезпечити депутат Житомирської облради Ігор Ходак та начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА Олександр Кондратюк. Як завжди, напередодні змагань про підготовку команди до чемпіонату області потурбувалась начальник відділу освіти Романівської селищної ради Оксана Гаврилова. Ось така колективна турбота про юних спортсменів увінчана їхніми успішними результатами і перемогами.

Віктор Єрофєєв

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 У Житомирській громаді з’явилась ще одна патронатна родина 17:27 «Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості магазинів — уже в 10 торговельних мережах 17:00 У Житомирі відкрили перший у місті безоплатний курс німецької мови — як навчатися 16:41 У Житомирі затвердили Муніципальний енергетичний план до 2030 року Від читача 16:58 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 16:20 В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 16:00 Депутати підтримали Екологічну стратегію Житомирської міської територіальної громади до 2050 року 15:39 Олександру Вацеку вручили відзнаку «За заслуги перед Житомиром» І ступеня 15:20 Монастир кармелітів босих — найкраще фото Житомирщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025» 15:00 За систематичне знущання з дружини жителю Овруча загрожує до 2 років позбавлення волі 14:39 У Радомишльській громаді бездіяльність служби у справах дітей завершилася смертю матері та 9-річної дитини – прокуратура повідомила про підозру службовій особі 14:20 Відзнаку «Почесного громадянина Житомира» Миколи Максименка передали його дружині 14:17 Віталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часом. ВІДЕО play_circle_filled 14:00 Депутати Житомирської міської ради затвердили бюджет громади на 2026 рік 13:12 Водій і пасажирка травмовані внаслідок ДТП на Коростенщині 12:48 За позовом ювенальних прокурорів суд зобов’язав ТОВ повернути понад 247 тис. грн за невикористане пальне Квітневій сільській раді 12:19 На Житомирщині відзначили найкращих борців та тренерів за підсумками 2025 року 12:00 На Бердичівщині рятувальники ліквідували пожежу в квартирі та евакуювали мешканця photo_camera 11:38 Олена Розенблат достроково склала депутатські повноваження у Житомирській міській раді 11:20 У Житомирі на вулиці Миру у ДТП травмовано пішохідку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up