Нова міська традиція у Житомирі: забіг на честь загиблих героїв

Нова міська традиція у Житомирі: забіг на честь загиблих героїв

Сьогодні, 3 вересня, в сесійній залі міської ради відбулася зустріч організаторів та учасників загальноміського патріотично-спортивного легкоатлетичного забігу «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України».

За повідомленням пресслужби міськради, зустріч провели директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Юрченко та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, які були не лише співорганізаторами забігу, але й його учасниками. Зустріч розпочалася із перегляду фото-презентації забігу.

«Забігом «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України» його учасники не лише вшанували пам’ять полеглих Героїв-воїнів. Вони виконали почесну місію, подякувавши та підтримавши наших Героїв, започаткувавши щорічну традицію вшанування пам'яті військовослужбовців, учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. За роки війни на сході України 67 родин, які проживають у Житомирі, втратили своїх найрідніших - синів, чоловіків, батьків та братів. За кожним прізвищем Героя – сучасна історія України, героїзм та відвага загиблих, біль та горе рідних і друзів. Ми пам’ятаємо про них і маємо доносити цю пам'ять іншим», - наголосила директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

Подяки за участь у забігу Ольга Юрченко та Ірина Ковальчук вручили, насамперед, мамам, дружинам, дітям загиблих Героїв-житомирян. Також Подяки за участь у заході отримали представники:

  • Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова;
  • 95-ї окремої десантно-штурмової бригади;
  • 199-го навчального корпусу Високомобільних десантних військ;
  • Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
  • Управління патрульної поліції у м. Житомирі;
  • Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату;
  • установ, підприємств, організації Житомирської ОТГ;
  • 14 громадських об’єднань;
  • 4 навчальних заклади у Житомирі.

На завершення зустрічі її учасники зробили спільне фото.

Як у Житомирі 29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, проходив забіг «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України» можна дізнатися тут: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=8756

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up