На шаховому турнірі до Дня міста переміг киянин

На шаховому турнірі до Дня міста переміг киянин

В місті Житомирі, 14 вересня відбувся шаховий турнір присвячений 1135-й річниці від заснування міста.

Друге та третє місця посіли житомиряни, кандидати в майстри спорту. Срібло виборов - Сергій Охріменко, а бронзу - Сергій Трохимишин. Перемогу в турнірі здобув гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько.

Загалом, для участі в турнірі, присвяченому 1135-й річниці від заснування міста, зареєструвалося 34 учасника. Приїхали зіграти в шахи з Житомира, Малина, Черняхова, Бердичева, Попільні, Новоград-Волинського, Києва та Вінниці. Серед учасників грали 1 майстер, 10 кандидатів в майстри спорту та шахісти-розрядники. Турнір відбувся, в рамках реалізації гранту від ЖОДА проект «Клуб майстрів». За швейцарською системою в 7 турів, з контролем часу 10 хв. +5 сек. Головним арбітром турніру був Іван Трохимишин.

Перемогу в турнірі з результатом 6 очок святкував гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько. Боротьба була серйозна, і з результатом 5 очок, 2-6 сходику поділили між собою 5 учасників:

II місце - КМС Сергій Охріменко (Житомир);

III місце - КМС Сергій Трохимишин (Житомир);

IV місце - КМС Володимир Романов (Київ);

V Місце - КМС Оксана Ткачук (Новоград-Волинський);

VI місце - і кращий результат серед ветеранів, посів представник Києва, КМС - Володимир Черних.

Кращий результат серед жінок показала майстер спорту Леся Кручак - 4.5 очок. А кращим серед юнаків став КМС з міста Вінниця - Михайло Жуковський, 4.5 очок. Серед житомирян кращим став Віктор Колесник - 4.5 очок. Серед людей з особливими потребами кращий результат показав КМС з Житомира - Юрій Тарасов - 4 очка. Серед шахістів з рейтингом нижче 1900, кращий результат показав представник з Новоград-Волинського - Віктор Слепченко.

Серед дівчат до 16-ти років призом отримала Анжеліка Макєєва. І серед юнаків до 12-ти років перше місце посів Іван Гречина, друге місце посів Роман Шишацький, третє місце Максим Безшкурий. Усі вони житомиряни.

За матеріалами ФШЖО

Спортивний Житомир

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up