На шаховому турнірі до Дня міста переміг киянин

На шаховому турнірі до Дня міста переміг киянин

В місті Житомирі, 14 вересня відбувся шаховий турнір присвячений 1135-й річниці від заснування міста.

Друге та третє місця посіли житомиряни, кандидати в майстри спорту. Срібло виборов - Сергій Охріменко, а бронзу - Сергій Трохимишин. Перемогу в турнірі здобув гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько.

Загалом, для участі в турнірі, присвяченому 1135-й річниці від заснування міста, зареєструвалося 34 учасника. Приїхали зіграти в шахи з Житомира, Малина, Черняхова, Бердичева, Попільні, Новоград-Волинського, Києва та Вінниці. Серед учасників грали 1 майстер, 10 кандидатів в майстри спорту та шахісти-розрядники. Турнір відбувся, в рамках реалізації гранту від ЖОДА проект «Клуб майстрів». За швейцарською системою в 7 турів, з контролем часу 10 хв. +5 сек. Головним арбітром турніру був Іван Трохимишин.

Перемогу в турнірі з результатом 6 очок святкував гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько. Боротьба була серйозна, і з результатом 5 очок, 2-6 сходику поділили між собою 5 учасників:

II місце - КМС Сергій Охріменко (Житомир);

III місце - КМС Сергій Трохимишин (Житомир);

IV місце - КМС Володимир Романов (Київ);

V Місце - КМС Оксана Ткачук (Новоград-Волинський);

VI місце - і кращий результат серед ветеранів, посів представник Києва, КМС - Володимир Черних.

Кращий результат серед жінок показала майстер спорту Леся Кручак - 4.5 очок. А кращим серед юнаків став КМС з міста Вінниця - Михайло Жуковський, 4.5 очок. Серед житомирян кращим став Віктор Колесник - 4.5 очок. Серед людей з особливими потребами кращий результат показав КМС з Житомира - Юрій Тарасов - 4 очка. Серед шахістів з рейтингом нижче 1900, кращий результат показав представник з Новоград-Волинського - Віктор Слепченко.

Серед дівчат до 16-ти років призом отримала Анжеліка Макєєва. І серед юнаків до 12-ти років перше місце посів Іван Гречина, друге місце посів Роман Шишацький, третє місце Максим Безшкурий. Усі вони житомиряни.

За матеріалами ФШЖО

Спортивний Житомир

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up