На чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу спортсмени з Житомирщини здобули 4 медалі

На чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу спортсмени з Житомирщини здобули 4 медалі

В Анталії (Туреччина) 17-18 жовтня 2018 підегідою Паралімпійськогокомітету (IPC) пройшов чемпіонат світу з пара-армрестлінгу.

Серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) та з порушеннями зору де було розіграно 70 комплектів нагород.

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 8 спортсменів з Житомирської області на чолі зі старшим тренером збірної команди Житомирської області Геннадієм Данюком. 

У підсумку змагань Національна збірна команда Україна посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу.

Доробок спортсменів від Житомирської області (всі із міста Новоград-Волинський та району) у загальному кошику національної збірної команди України склав 4 медалі: 1 срібло та 3 бронзові медалі чемпіонату світу.

Срібну нагороду на ліву руку здобув Геннадій Данюк (ураження опорно-рухового апарату).

БРОНЗОВІ нагороди вибороли: Олександр Хіміч (на ліву та на праву руки) в категорії до 100 кг. (порушення зору) та Світлана Дроздюк (на праву руку) в категорії до 65 кг (ураження опорно-рухового апарату).

Усі спортсмени являються представниками ЖРЦ "ІНВАСПОРТ", вихованцями Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи-інвалідів та членами спортивного клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями (м.Новоград-Волинський).

За матеріалами ЖРЦ «Інваспорт» https://www.facebook.com/invasport.zt/

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up