Місто надасть фінансову підтримку житомирським триатлетам

Місто надасть фінансову підтримку житомирським триатлетам

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко отримають фінансову підтримку з бюджету громади для участі у міжнародних змаганнях.

Сесія міської ради прийняла рішення про виділення з місцевого  бюджету відповідних  коштів: 150 тис. грн - для участі у міжнародних змаганнях  Юлії Єлістратової та  85 тис. грн. - Єгора Мартиненка, - повідомляє пресслужба міськради.

Спортсмени - члени Національної збірної команди України з триатлону.

Федерація звернулася до міської ради з клопотанням щодо часткового фінансування заходів, у яких візьмуть участь успішні житомирські спортсмени.

Відео дня

Довідково:

Юлія Єлістратова - майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону, учасниця 3-х Олімпіад: 2008, 2012, 2016 років. Здобула ліцензію на участь в Олімпійських іграх в Токіо. Номер рейтингу в Україні – 1. На світових кубках з триатлону здобула 9 нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові). Останні досягнення на кубках світу датовані 2018 роком.  Володарка кубку Європи 2014-2016, 2018 років.

 Багаторазова переможниця чемпіонатів України з триатлону, остання перемога 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).

 Єгор Мартиненко - майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону. Номер рейтингу в Україні – 5.    Бронзовий призер чемпіонату світу з акватлону 2015 року.

 Володар кубку Європи в загальному заліку 2016 року.

Багаторазовий призер чемпіонатів України з триатлону, остання нагорода  - III місце, 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).       

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up