МФК "Житомир" програв "Локомотиву" в чвертьфіналі меморіалу Щанова

МФК "Житомир" програв "Локомотиву" в чвертьфіналі меморіалу Щанова

У середу, 21 лютого, МФК "Житомир" зустрівся в 1/4 меморіалу Щанова з одним із фаворитів турніру - столичним "Локомотивом".

Вже на першій хвилині Олексій Михалюк виходив сам на сам з воротарем, але не зміг його обіграти. Далі гра пішла за переваги житомирян. А на 11 хвилині Олександр Єлісєєв потужним ударом зі штрафного все ж закрутив м'яч у верхній кут воріт. Втім вже за дві хвилини залізничники відігруються після розіграшу кутового. На перерву команди пішли за нічийного рахунку - "1:12, хоча наші футболісти мали не одну нагоду знову вийти вперед.

В другому таймі Андрій Лисюк знову вивів МФК "Житомир" вперед, забивши красивий м'яч зі стандарту. Але, знову ж, втримати перевагу в рахунку, попри явну перевагу на полі, житомирянам не вдалося. На 80 хвилині залізничники вдруге зрівнюють рахунок - "2:2".

Долю путівку в півфінал, як і на меморіалі Макарова, вирішила серія післяматчевих пенальті. Як і минулого разу з ФК "Тернопіль", удача знову була не на боці житомирян. Лисюк і Яцковець свої м'ячі забили. А от удари Михайленка та Марченка відбив воротар залізничників.

В підсумку "4:2" по пенальті на користь "Локомотиву" і житомиряни припиняють боротьбу на меморіалі Щанова. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Мін’юст: Що варто знати про визнання людини недієздатною 17:27 Щосуботи YOGA просто неба у Шодуарівському парку 17:01 Команда Ліцею №16 міста Житомира — у трійці найкращих юних легкоатлетичних команд України! 16:41 Встигніть долучитися до Естонсько-Українського бізнес-форуму Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:21 У Житомирі готують запуск AgriTech Innovation Lab на базі міської теплиці 16:00 Відновили будівництво Північного обходу Житомира 15:39 Унікальну 3D-модель старовинного храму створили на Житомирщині: цифрова копія допоможе у реставрації святині. ВІДЕО play_circle_filled 15:21 Мистецькі та спортивні заходи на Михайлівській у червні 14:40 Загинула дитина: слідчі завершили розслідування смертельної ДТП на Звягельщині за участю нетверезого водія 14:39 Судитимуть власника житомирської теплопостачальної компанії, який виправдовував збройну агресію рф проти України 14:20 Тріумф хору «Gloria» на XXIV Міжнародному конкурсі Стасіса Шимкуса 14:00 Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону 12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up