МФК "Житомир" 17 січня стартує на меморіалі Макарова

МФК "Житомир" 17 січня стартує на меморіалі Макарова

Муніципальний футбольний клуб "Житомир" візьме участь у найпрестижнішому зимовому турнірі - меморіалі Олега Макарова на Київщині.

Цього року турнір відбудеться 17-29 січня і збере понад 20 команд, серед яких прем'єр-лігові "Сталь" (Куп'янськ) та "Олімпік" (Донецьк), а також закордонні гості.

Матчі відбуватимуться на навчально-тренувальній базі "Динамо" в Кончі-Заспі, стадіонах в Лютежі (Вишгородський район), Петропавлівській Борщагівці (Києво–Святошинський), а також у місті Вишневому та на столичних Теремках (КДЮСШ-15).

Формула змагань: спочатку – матчі в чотирьох рівнозначних групах, потім – стикові зустрічі (чвертьфінал, півфінал і фінал). 

Вдруге в історії турнір матиме призовий фонд в розмірі 200 000 грн.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Майно, що перейшло у власність держави, може бути використане для потреб оборони: пояснюємо процедуру 17:27 У Житомирі відбудеться фестиваль активностей літніх людей «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 17:00 Предіабет: тихий сигнал організму, який варто почути вчасно 17:00 Відбудеться Національний тиждень читання укрсучліт 2026 Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 16:19 Спецоперація «Джентльмени» на Житомирщині: поліція ліквідувала понад два десятки розсадників конопель photo_camera 16:00 У Чоповицькій громаді мотоцикліст не впорався з керуванням і отримав травми 15:41 У Житомирі відбувся спецпоказ документальної стрічки «Вона» 15:21 Літня задуха риби: як допомогти - поради фахівців 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру поплічнику рф з тимчасово окупованої Нової Каховки 14:39 У Тетерівській громаді через ревнощі і алкоголь чоловік накинувся з ножем на знайомого 14:21 У Малині поліція працює на місці ворожого обстрілу 14:00 Житомир відзначив День Української Державності photo_camera 12:41 14 років ув’язнення за умисне вбивство та побиття односельців: засуджено жителя Станишівської громади 12:20 У Бердичеві до 1 року позбавлення волі з відстрочкою засудили жінку, яка залишила без лікування 8-річну дочку 12:00 З 1 серпня закриють для нових поховань Смолянське військове кладовище у Житомирі 11:38 На Бердичівщині в селі Скраглівка у ставку втопився чоловік 11:20 Ліцей №25 міста Житомира розпочинає партнерство з Люблінським університетом природничих наук 11:00 62-річна жінка отримала опіки, намагаючись загасити палаючу суху траву photo_camera 10:40 У Малинській громаді після чергової російської атаки працювали рятувальники photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up