«Ігри Нескорених» вперше відбудуться онлайн

«Ігри Нескорених» вперше відбудуться онлайн

В Україні вперше відбудуться перші онлайн-змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів - «Ігри Нескорених 2.0».

Змагання «Ігри Нескорених 2.0» ONLINE відбуватимуться в шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. 

Учасник сам обирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада. Він має зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео треба надіслати до організаційного комітету.

В «Іграх Нескорених 2.0» ONLINE мають можливість взяти участь ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. А також члени минулорічних національних збірних «Ігор Нескорених».

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube офіційно оголосять результати й нагородять переможців у кожній дисципліні перших в Україні «Ігор Нескорених 2.0» ONLINE. Медалі надішлють усім учасникам змагань.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up