ФК «Полісся» розпочне тренування з 20 січня на спортивно-оздоровчій базі у Березині

ФК «Полісся» розпочне тренування з 20 січня на спортивно-оздоровчій базі у Березині

Футбольний клуб «Полісся» розпочне тренувальні збори вчасно, всі непорозуміння – вичерпані. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко.

За інформацією на сайті обласної ради, тренувальна база була передана на баланс Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності в 2008 році, а з 2017-го перебуває в оренді футбольного клубу «Полісся». Головна перешкода, через яку футболісти не мали змоги тренуватися – закінчення дії минулого договору оренди. 

Проте вже з 20 січня футболісти тренуватимуться на спортивно-оздоровчій базі у Березині.

«Усі непорозуміння вичерпані. ФК "Полісся" почне тренування на спортивно-оздоровчій базі у Березині. Відповідні документи будуть підписані найближчим часом. А 20 січня вже починаються навчально-тренувальні збори. Аби спортсмени мали змогу заїхати і тренуватися, заключимо договір з наданням послуг з тимчасового проживання», - зазначив голова обласної ради.

Також Володимир Федоренко додав, що сьогодні на базі триває капітальний ремонт фасаду, будівництво 3 поверху та реконструкція футбольного поля:

«На ремонт третього поверху та облаштування поля потрібні додаткові кошти. Будемо радитися з міською владою, як вирішити це питання».

Лера Наумова

Читайте також:

Житомирський ФК «Полісся» поповнився двома потужними гравцями.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up